آیا خرید بازدید ویدیو آپارات امکان ‌پذیر است؟

حتماً شما هم تابه‌حال پیج‌ها و کانال‌های مختلفی را در آپارات یا سایر صفحه‌های مجازی دیده‌اید که به تازگی تأسیس شده‌اند و با این وجود، بازدید و لایک زیادی هم از مخاطبان دریافت می‌کنند. البته برخی از مواقع به دلیل تولید محتوای بسیار خوب، می‌توان در مدت زمان کوتاهی، ویو بالایی کسب کرد؛ با این حال، این اتفاق چندان هم رایج نیست.

از آنجایی که هرچه تعداد بازدید ویدیوها در آپارات بیشتر باشد، تولیدکننده محتوا می‌تواند درآمد بیشتری از آپارات داشته باشد، بسیاری از افراد از راه‌های میانبر و گاهی متقلبانه استفاده می‌کنند تا بازدید ویدیوهای خود را به طور غیرطبیعی بالاتر ببرند. حتی برخی وبسایت‌های غیرمعتبر ادعای فروش بازدید ویدیو آپارات را دارند. اما این ادعاها تا چه حد درست است و آیا واقعا می‌توان بازدید آپارات را خریداری کرد؟

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بیشتر بپردازیم و در مورد صحت و سقم این موضوع با هم صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.

خرید بازدید آپارات؛ از شایعه تا واقعیت!

قبل از هرچیز لازم است بگوییم که در صورتی که محتواهای جذاب و باکیفیتی تولید کنید به مرور و در مدت زمانی نه چندان طولانی می‌توانید بازدید خوبی کسب کنید و در آپارات به یک فرد مشهور تبدیل شوید.

حوزه تولید محتوا نیاز به صبر و حوصله دارد و متاسفانه برخی افراد عجول تمایل دارند یک شبه ره صد ساله بروند.

افزایش ناگهانی و چندبرابر بازدید ویدیوها شاید برای برخی افراد وسوسه کننده باشد؛ در حدی که به دنبال روش‌های میانبر بگردند.

ممکن است برخی سایت‌ها و کانال‌ها مدعی فروش بازدید برای ویدیوهای آپارات باشند، اما این روش به چندین دلیل اشتباه است و برای کسب درآمد بیشتر و رسیدن به موفقیت در حوزه تولید محتوای ویدیویی در آپارات امکان‌پذیر نیست. در ادامه این دلایل را شرح می‌دهیم.

فروش ویو آپارات

خطر کلاهبرداری

اولین دلیل این است که بسیاری از این وبسایت‌ها با این ادعای وسوسه‌کننده قصد کلاهبرداری دارند و از کاربران مبالغ بالایی را دریافت می‌کنند.

این وبسایت‌ها معمولا نامعتبر و بی‌نام و نشان هستند و در صورتی که پولی به آن‌ها پرداخت کنید راهی برای پیگیری و گرفتن حق خود نخواهید داشت.

بنابراین اکیدا توصیه می‌کنیم گول این ادعاها را نخورید و با تکیه بر توانایی‌های خود و تولید محتواهای جذاب به صورت طبیعی بازدید خود را افزایش دهید.

حتی اگر این ادعا درست باشد معمولا از ربات برای افزایش غیرطبیعی و فیک بازدید استفاده می‌شود و این ویو فیک آپارات نتیجه خاصی برای شما نخواهند داشت.

علاوه بر این، خرید ویو فیک به دلیلی که در ادامه توضیح می‌دهیم می‌تواند منجر به مسدود شدن کانال و اخراج شما از سیستم درآمدزایی آپارات شود.

جریمه شدن از سمت آپارات

هر کانالی که از روش‌های غیرطبیعی و متقلبانه بازدید ویدیوهای خود را بالا ببرد به سرعت توسط آپارات شناسایی می‌شود.

کانال‌های آپارات به ویژه کانال‌های عضو سیستم درآمدزایی، از لحاظ فنی و عملکرد رصد می‌شوند و در صورتی که هرگونه فعالیت غیرطبیعی و تغییر و رشد ناگهانی و غیرمعقول داشته باشند توسط آپارات جریمه می‌‎شوند و از سیستم درآمدزایی برای همیشه اخراج می‌شوند.

به این ترتیب، تمام زحماتی که صاحب کانال برای تولید محتوا کرده، از بین می‌رود و حتی بازدیدهای واقعی خود را نیز از دست خواهد داد. بنابراین، باز هم توصیه می‌کنیم با بهبود کیفیت محتواهای تولیدی و به روشی طبیعی بازدید کانالتان را بالا ببرید تا خدای ناکرده دچار مشکلاتی از این دست نشوید.

واقعی نبودن بازدیدها

بدون شک هدف نهایی اغلب کسانی که در حوزه تولید محتوای ویدیویی فعالیت می‌کنند، این است که مخاطبان واقعی کسب کنند و توسط افراد بیشتری دیده شوند.

با این حال، با خرید بازدید آپارات هیچ‌وقت به این هدف نخواهید رسید؛ زیرا این بازدیدها واقعی نیستند و در حقیقت محتواهای شما توسط افراد زیادی دیده نشده است. به همین دلیل این کار ارزش زمان و هزینه‌ای را که برای تولید محتواهایتان می‌گذارید، ندارد.

این در حالی است که اگر بازدیدهای شما واقعی باشند، می‌توانید تعداد بازدید ویدیوهای مختلف خود را تحلیل کنید و با رفع نقاط ضعف خود، محتواهای باکیفیت‌تری در آینده تولید کنید.

بی‌ارزش بودن بازدیدهای فیک

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که با خرید بازدید ویدیو آپارات، فقط عدد بازدید ویدیوهای شما تغییر می‌کند؛ اما در واقعیت این عدد هیچ ارزشی ندارد؛ زیرا این مخاطبان واقعی هستند که به محتوای شما ارزش می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا در مسیر موفقیت در حوزه تولید محتوای ویدیویی قدم بردارید.

بازدید فیک آپارات

چگونه بازدید ویدیوهایمان را افزایش دهیم؟

حال که فهمیدیم خرید بازدید فیکِ آپارات اشتباه است و حتی در صورت انجام آن، نمی‌تواند به ما کمکی کند، راه‌حل جایگزین چیست؟

در ادامه چند راه‌حل طبیعی برای افزایش ویو آپارات بیان می‌کنیم و هرکدام را شرح می‌دهیم.

علاوه بر این پیشنهاد می‌کنیم مقاله روش‌های افزایش بازدید ویدیو آپارات را نیز مطالعه کنید.

تیتر جذاب برای ویدیوهایتان را فراموش نکنید

اولین و مهم‌ترین چیزی که مخاطب را ترغیب می‌کند تا روی ویدیوی شما کلیک کند، تیتر و توضیحات آن است. اگر ویدیوهای شما تیتر جذاب و خوبی نداشته باشند، مخاطب نمی‌تواند موضوع اصلی آن را درک کند و خیلی راحت از آن می‌گذرد.

به همین دلیل اگر قصد دارید به مخاطب‌های واقعی در فضای اینترنت دسترسی پیدا کنید، تیتر و توضیحات مناسبی برای ویدیوهایتان بنویسید و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط را در آن نیز فراموش نکنید.

در این راستا پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های نکات مهم برای نوشتن تیتر و توضیحات ویدیو و آموزش سئوی ویدیو را مطالعه کنید.

مخاطبان هدف را شناسایی کنید

قصد تولید هر نوع محتوایی را که داشته باشید، باید همیشه مطمئن شوید که محتوای نهایی با آنچه مخاطبان هدف شما می‌پسندند، مطابقت داشته باشد. در حقیقت با شناختن مخاطبان و نوع محتوایی که آن‌ها تمایل دارند از شما ببینند، بدون شک بازدید بیشتری هم کسب خواهید کرد.

اگر کانال خود را به تازگی در سایت آپارات راه‌اندازی کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به رقبای خود یا سایر تولیدکنندگان ویدیو در حوزه مدنظرتان بیندازید و ببینید کدام یک از ویدیوهای آن‌ها بیشترین بازدید و تعامل را دارد. این کار باعث می‌شود تا درباره علایق مخاطبان و نوع سبکی که می‌پسندند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

محتواهای باکیفیت و جذاب تولید کنید

بدون شک هرچه قدر هم تیتر و توضیحات جذابی برای ویدیوهایتان بنویسید، اگر ویدیوهای شما کیفیت پایینی داشته باشند یا محتواهای سایر افراد را تکرار کنند، مخاطب آن را تا انتها تماشا نخواهد کرد و حتی روی سایر ویدیوهای شما کلیک نخواهد کرد.

وقتی از کیفیت ویدیوها صحبت می‌کنیم، منظورمان استفاده از تجهیزات پیچیده و گران نیست؛ بلکه با کمترین امکانات هم می‌توانید ویدیوهای حرفه‌ای و خوبی تولید کنید. در این راستا می‌توانید مقاله چطور ویدیوی حرفه‌ای تری بسازیم را مطالعه کنید.

تولید محتوای مداوم و منظم را سرلوحه کارتان قرار دهید

بزرگ‌ترین راز موفقیت کسانی که در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنند، تولید محتوای جذاب و درعین‌حال مداوم است. اگر هفته‌ای یک یا دو محتوا تولید کنید و سایر روزها هیچ ارتباطی با مخاطبان نداشته باشید، آن‌ها نیز شما را فراموش می‌کنند و در طولانی مدت نمی‌توانید بازدید زیادی برای ویدیوهایتان کسب کنید.

اغلب کسانی که در این حوزه به موفقیت رسیده‌اند، حداقل 5 روز در هفته در حال انتشار محتوا هستند. حتی بسیاری از آن‌ها روزی دو یا سه محتوای خوب برای مخاطب منتشر می‌کنند.

اگر در ابتدای راه هستید و به تازگی به جمع تولیدکنندگان ویدیویی پیوسته‌اید، نیازی به انتشار دو یا سه محتوا در روز نیست و بیشتر سعی کنید روی کیفیت و جذابیت محتواهایتان وقت بگذارید. با این حال از همان اول سعی کنید انتشار محتواهایتان را در روزها و ساعات مشخصی انجام دهید تا مخاطبان شما همیشه در زمانی مشخص، منتظر ویدیوهای شما باشند.

شبکه‌های اجتماعی را فراموش نکنید

محتواهای ویدیویی شما وقتی بازدید بیشتری می‌گیرند که در رسانه‌های اجتماعی مختلف نیز منتشر شوند. در حقیقت با به اشتراک‌گذاری محتواهایتان در صفحه‌های مجازی مختلف، به طیف وسیعی از مخاطب دسترسی خواهید داشت و محتوای خود را در معرض دید آن‌ها خواهید گذاشت.

برای افزایش بازدید بهتر است به طور مرتب کانال آپارات خود را در صفحات مجازی تبلیغ کنید تا مخاطبان ترغیب شوند در کانالتان عضو شده و ویدیوهای شما را تماشا کنند. همچنین به محض انتشار ویدیوهایتان، به فالوورهای خود در توییتر، اینستاگرام، یوتیوب یا لینکدین اطلاع دهید و پیش‌نمایش‌هایی بسازید که به آن‌ها نشان دهد محتوای شما دقیقاً درباره چیست.

با سایر تولیدکنندگان محتوا و برندها همکاری کنید

استراتژی بسیاری از افراد موفق در حوزه تولید محتوای ویدیویی برای افزایش ویو آپارات، همکاری با سایر تولیدکنندگان یا برندهای مختلف است. برای این همکاری بهتر است کسانی را پیدا کنید که در حوزه مشابه شما فعالیت می‌کنند.

در حقیقت این همکاری‌ها شما را در معرض دید مخاطبان جدیدی قرار می‌دهد و احتمال بیشتری هم دارد که این مخاطبان در کانال شما عضو شوند؛ زیرا در حال همکاری با فردی هستید که به او اعتماد دارند.

سخن آخر

در این مقاله درباره شایعه خرید بازدید آپارات و دلایل اشتباه بودن آن صحبت کردیم. در آخر این شما هستید که تصمیم می‌گیرید ویدیوهایتان را در معرض دید مخاطبان واقعی قرار دهید یا فقط برای بالا رفتن عدد بازدید ویدیوها، از راه‌های فیک و میانبر استفاده کنید. با این حال به خاطر داشته باشید که فقط از طریق راه اول می‌توانید در حوزه تولید محتوای ویدیویی موفق باشید و به کسب درآمد و شهرت بالایی برسید.

مطالب پیشنهادی برای شما
3 نظرات
 1. آموزش یک می گوید

  درود بر شما
  کاملا درست❤️

 2. شرکت جواهری بینا می گوید

  سلام و عرض ادب.
  برای تبلیغات بر روی آپارات چگونه میتوان اقدام کرد..

  1. فریبا امامی می گوید

   سلام دوست عزیزم از طریق لینک زیر می‌توانید اقدام کنید. https://www.aparat.com/advertise

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.