آپارات کست 2 قسمت 10: مصاحبه با آرزو ونکی (آرزو تایم)

طبق آمار جهانی، در سال گذشته مدت زمان تماشای ویدیوهای آشپزی 110% رشد داشته و همین موضوع باعث شده افراد زیادی به سمت تولید محتوای آشپزی روی بیاورند. خانم آرزو ونکی یکی از تولیدکنندگان فعال حوزه آشپزی است که ویدیوهای آموزش آشپزی او در کانال آپاراتش (آرزو تایم) توانسته بازدیدکنندگان زیادی پیدا کند.

در این قسمت آپارات کست با آرزو در مورد آموزش آشپزی و تولید محتوا در این حوزه صحبت کردیم و در مورد چالش‌ها و جذابیت‌های ساخت ویدیوهای آشپزی گپ و گفتی دوستانه داشتیم.

بخش‌هایی از این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید:

  • درآمد سایت آرزو مارکت بهتره یا تولید محتوای آشپزی؟

فعلا تولید محتوا ولی هرکدوم بیشتر روش کار بشه درآمد بیشتری می‌تونه داشته باشه و جفتشون می‌تونه درآمد خوبی داشته باشه.

  • چی شد که اومدی سمت تولید محتوای آشپزی؟

از اینجا شروع شد که من عکس‌های غذاهام رو می‌ذاشتم تو پیج شخصی خودم بدون آموزش. با استقبال زیادی مواجه شد و به فکرم رسید که پیج برای آموزش آشپزی بزنم. از عکس شروع شد، بعدا ویدیوهای بدون تصویر اضافه شد و بعد ویدیو با تصویر خودم و کم کم کیفیت کار رو بالا بردیم، من و همسرم.

  • چقدر خودتون رو نقد می‌کنید تو این پروژه؟

من کلا خیلی سخت می‌گیرم در مورد رسپی‌های آشپزی؛ بارها و بارها تست می‌کنم، ایراداتش رو برطرف می‌کنم و نتیجه‌ای که به مخاطب تحویل می‌دم چیزیه که از نظر خودم رضایت بخشه.

  • این علاقمندی به آشپزی از کجا اومده؟

من پدرم رستوران دار بودن، پدر و پدربزرگ و از کودکی با این موضوع بزرگ شدم.

  • تو این فضاهای مختلفی که تجربه کردی خودتون کدوم رو بیشتر دوست دارین، فضای آموزش یا مارکتینگ و فروش؟

قطعا آموزش. مارکتینگ به خاطر آموزش ایجاد شد. من آموزش غذاهای آسیای شرقی می‌ذاشتم و مواد اولیه‌اش خیلی در دسترس نبود. خیلی پیام می‌گرفتم که فلان مواد اولیه رو از کجا تهیه کنیم و… این بود که به فکر افتادم خودم بیام امکان تهیه‌شون رو فراهم کنم.

  • بین ویدیوهایی که درست کردین کدومش رو بیشتر از همه دوست دارین؟

من همه‌شون رو دوست دارم. من واقعا همه‌شون رو دوست دارم ولی یه ویدیو که فکر می‌کنم خیلی برای مخاطب مفید بود آموزش کیک بدون فر و بدون بکینگ پودر بود و با گاز درست می‌شه و به جرات می‌گم از همه کیک‌های دیگه بافتش نرم‌تر و طعش هم بهتر بود.

نسخه کامل این گفتگو را همین حالا تماشا کنید:

 

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.