آپارات کست 2 قسمت 6: مصاحبه با شهروز چُرکچی؛ برنامه‌ساز حوزه تکنولوژی

این روزها تکنولوژی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما آدم‌ها تبدیل شده و در روز، ساعات طولانی مشغول استفاده از انواع ابزارهای تکنولوژی هستیم. به دلیل اهمیت این حوزه، افراد زیادی هستند که در این زمینه تولیدمحتوا می‌کنند و در مورد جدیدترین‌ محصولات به ما اطلاعات می‌دهند.

در این قسمت آپارات کست با شهروز چرکچی گفتگویی دوستانه داشتیم و در مورد چالش‌های برنامه‌سازی و تولید محتوا در حوزه تکنولوژی با تو صحبت کردیم. شهروز در حال حاضر در هامبورگ در مقطع کارشناسی ارشد کامپیوتر تحصیل می‌کند و در کنارش به تولید محتوا

در کانال شهروز چرکچی ویدیوهای جذابی در مورد معرفی انواع مدل‌های گوشی، اپلیکیشن‌های کاربردی، اخبار مربوط به همایش‌ها و نمایشگاه‌های حوزه تکنولوژی و هرچیز مربوط به تکنولوژی منتشر می‌شود و نزدیک به سه هزار دنبال‌کننده و بیش از 12 میلیون بازدید نشان می‌دهد که شهروز توانسته موفقیت خوبی در این حوزه پیدا کند.

در زیر بخشی از مصاحبه با شهروز چرکچی را می‌خوانیم:

  • تو چطوری وقت می‌کنی تو هامبورگ، وسط اون همه درس خوندن، تولید محتوا هم بکنی؟

خیلی سخته، چون من تو یه فروشگاه هم کار می‌کنم و 5-6 می‌رسم خونه و تازه وقتی می‌رسم خونه شروع می‌کنم به تولید محتوا.

  • یعنی تولید محتوا برات ارجحیت داره؟

می‌دونی، تولید محتوا برام اون قسمتیه که حالم رو خوب می‌کنه. پول هم داره‌ها ولی چون من هامبورگم پولش اون قدر تاثیرگذار نیست.

  • جالبه که مهاجرتت هم تاثیری رو این روند نداشته؟

آره، من خودم فکر نمی‌کردم بعد از مهاجرت بخوام این کار رو ادامه بدم. ولی یجورایی پیش اومد که من بعد از مهاجرت به این فکر افتادم که یکی از آرزوهام که شرکت تو نمایشگاه‌های تکنولوژی بود رو برآورده کنم. رسیدم آلمان و دیدم بزرگ‌ترین نمایشگاه الکترونیک دنیا تو برلین داره برگزار می‌شه. بعد برای نمایشگاه بعدی، از شبکه سه بهم پیشنهاد دادن که از اونجا برامون تولید محتوا کن و بفرست. از همین جا بود که تولید محتوا برام خیلی جدی شد.

  • چی شد تصمیم گرفتی خودت کانال بزنی تو آپارات؟

راستش از سه روز نمایشگاه من صدها محتوا تولید کردم و فرستادم برای تلویزیون و تقریبا هیچیش پخش نشد. از مجموع 7-8 ساعت محتوایی که من تولید کرده بودم شاید 7-8 دقیقه بدون نشون دادن یه برند پخش شد و خیلی ناامیدم کرد. به خاطر همین برای این که این ویدیوها به دست مخاطب برسه تصمیم گرفتم تو آپارات منتشر کنم ویدیوها رو.

مصاحبه کامل را می‌توانید همین حالا در زیر مشاهده کنید:

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.