آپارات کست 2 قسمت 4: گفت‌وگو با علی شیرزادیان، مدیر تیم کبریت مدیا!

معضلات اجتماعی بعد از مشکلات اقتصادی بیشترین اهمیت را در جامعه ایرانی دارد. تیم کبریت مدیا در تلاش است بخشی از دغدغه‌های اجتماعی را به تصویر بکشد.

آپارات کست ویژه برنامه ای است که برای حمایت و معرفی برنامه سازان مطرح و موفق آپارات راه اندازی شده و فصل اول آن در سال گذشته با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد. در فصل دوم و در این قسمت آپارات کست با علی شیرزادیان، هم‌بنیانگذار و تهیه‌کننده برنامه کبریت مدیا صحبت کردیم که با مصاحبه‌های جذاب و خلاقانه‌ای که انجام داده‌اند توانسته‌اند مخاطبان بسیار زیادی در آپارات و سایر شبکه‌های اجتماعی پیدا کنند.

  • علی دغدغه خوبه کلا؟

دغدغه داشتن خوبه در کل. ولی شاید نداشتنش تو این دوره زمونه بد نباشه.

  • تو رسانه ها عموما کمتر کسی سراغ دغدغه‌های اجتماعی میرن؛ برای اینکه نه پول توشه یه عالمه هم دردسر داره. چرا تو سمت حوزه اجتماعی رفتی؟

ببین من فکر می‌کنم قاب دوربین همیشه به سمت مسائلی مثل مسائل سیاسی بوده. کمتر کسی قاب دوربین رو به سمت مردم برده. ما وقتی داشتیم کبریت رو راه‌اندازی می‌کردیم گفتیم خوبه که قاب دوربین رو ببریم سمت مردم. هدفمون این بود ما اون کسی باشیم که می‌ره تو تاکسی می‌شینه کنار راننده و حرف‌ها و دغدغه‌هاش رو گوش میده. یعنی به جای اینکه یه نگاهی از بالا داشته باشیم بریم تو مردم و ببینیم چی براشون مهمه.

  • ایده سوژه‌ها از کجا می آد؟

از توی ذهن بچه‌های تیم. واقعیتش همیشه وقتی بخوام کبریت رو معرفی کنم می‌گم ما یه گروهی هستیم که ویدیوی خلاقانه تولید می‌کنیم. این خلاقیت خیلی برای ما مهمه و به همین خاطره که تعداد ویدیوهامون خیلی زیاد نیست. مصاحبه‌ها تو تلویزیون خیلی جذاب نیست و ما سعی کردیم مصاحبه رو تبدیل کنیم به یه محتوای خلاقانه.

  • اگه قرار بود تولید محتوا نکنی چی کار می‌کردی؟

یه شرکت می‌زدم در زمینه اسمبل قطعات کامپیوتر یا شاید هم تِک بلاگر می‌شدم؛ فوق‌العاده به تکنولوژی علاقه دارم.

نسخه کامل این گفتگو رو همین حالا تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.