آپارات کست 2 قسمت 3: گفت‌وگو با امیرحسین پورسینا، برنامه‌ساز موتورپلاس

فصل دوم آپارات کست با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از فصل یک، از تیرماه 1401 آغاز شده و در هر قسمت با یکی از تولیدکنندگان محتوا و برنامه‌سازان موفق آپارات صحبت می‌کنیم. هدف از ساخت این ویژه برنامه، معرفی برنامه‌سازان آپارات و حمایت از تولیدمحتوای ویدیویی در زمینه‌های مختلف است. در این قسمت آپارات کست با امیرحسین پورسینا گپ و گفتی دوستانه داشتیم.

امیرحسین به معنای واقعی کلمه عشق موتور است و از کودکی تا به حال با موتور بزرگ شده و در حال حاضر هم برنامه موتورپلاس را در آپارات منتشر می‌کند که به گفته خودش تنها مستند تخصصی موتورسیکلت به زبان فارسی است.

از امیرحسین در مورد عشقش به موتورسیکلت، مسیری که از گذشته تا به امروز طی کرده و سختی‌ها، چالش‌ها و لذت‌های موتورسواری و البته ساخت برنامه در مورد موتورسیکلت سوال کردیم. اگر شما هم عشق موتور هستید تماشای این مصاحبه را به هیچ‌وجه از دست ندهید.

در ادامه بخش‌هایی از این مصاحبه را می‌خوانیم:

  • امیرحسین، از بچگی موتورباز بودی؟

بله، از بچگی عاشق موتور بودم. برادرام و پدرم همه موتورسوار بودند و از وقتی چشم باز کردم موتور دور و برم بوده و کلا با موتور بزرگ شدم.

  • تا الان چند تا موتور داشتی؟

زیاد داشتم نشمردم تا حالا، الانم سه چهارتا دستگاه موتور دارم.

  • به نظرت موتور امنه یا خطرناکه؟

بستگی به نوع موتور داره. الان موتورهایی که کمپانی‌های بزرگ دنیا می‌سازن آپشن‌های به شدت مجهزی دارن که ایمنی موتور رو خیلی بالا می‌برن. ولی موتور تو ایران الان خیلی امنیت نداره، همه‌شون مونتاژ شده‌ان و تو ایران به هم متصل می‌شن فقط.

  • چی تو رو به موتور جذب کرد؟

موتورسیکلت کلا مقوله دوست‌داشتنی و واقعا جذابیه. اصلا اگه خیلی بری تو بحرش به جنون می‌رسی!

  • وقتی موتورپلاس رو راه انداختی هیشکی نبود تو این حوزه، الانم هیشکی نیست؟

الان دوستانی هستن که وارد این عرصه شدن، ولی نوع کارشون با ما متفاوته. مستندطور به این شکل فقط ماییم.

نسخه کامل این گفتگو رو همین حالا تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.