آپارات کست 2 قسمت 2: مصاحبه با اهورا نیازی

آپارات کست، ویژه برنامه‌ای برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا و برنامه‌سازان آپارات است که هر دوشنبه در کانال رسمی آپارات منتشر می‌شود. در هر قسمت از این برنامه با یکی از تولیدکنندگان محتوا و برنامه‌سازان مطرح و موفق گفت‌وگو می‌کنیم و از آن‌ها در مورد چالش‌ها، موانع، آرزوها، اهداف و مسیری که تا به امروز طی کرده‌اند می‌پرسیم.

در قسمت دوم فصل دوم آپارات کست پای صحبت اهورا نیازی، برنامه‌ساز موفق حوزه گجت و تکنولوژی نشستیم. در کانال آپارات اهورا نیازی با جدیدترین مدل‌‌های موبایل، اپلیکیشن‌ها و جدیدترین گجت‌ها آشنا می‌شوید و اهورا با صدای خاص و لحن پرانرژی‌اش توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید رشته تحصیلی اهورا ارتباطی با حوزه تکنولوژی ندارد، اما عشق و علاقه به برنامه‌سازی و تکنولوژی او را به این سمت و سو کشانده است. اهورا از کودکی عاشق اجرا و ساخت ویدیو بوده و الان هم وجه تمایزش نسبت به رقبا را اجرای قوی خود می‌داند.

بخش‌هایی از این مصاحبه را در ادامه با هم می‌خوانیم:

  • اولین درآمدت یادته چقدر بود؟

آره، 15 هزار تومان تبلیغ بود تو اینستاگرام حدودا دو سال پیش. پیجم اون موقع 30 هزار نفر بود و من اصلا نمی‌دونستم تبلیغ چقدر کار باارزشیه.

  • به نظرت این فضا برای کسب درآمد خوبه؟

آره، درآمد خوبی داره اما خیلی کار تخصصیه مثل خیلی از حوزه‌ها نیست. باید تو این کار متخصص باشید تا بتونید به درآمد خوبی برسید. اما به خاطر حضور اینفلوئنسرهای قوی کیفیت بصری بالا رفته.

  • اولین ویدیویی که ساختی رو یادته؟

اولین باری که چهره‌ام تو حوزه تکنولوژی نشون داده شد سال 2018 بود برای ویدیوی معرفی گوشی هوای p30 پرو.

  • سخت‌ترین بخش تولید محتوا بنظرت چیه؟

تحقیق. مخصوصا برای بعضی موضوع‌ها لازمه تحقیق زیادی انجام بدم و مقالات انگلیسی زیادی رو مرور کنم تا مطمئن بشم به کاری که دارم انجام می‌دم.

پربازدیدترین ویدیوهات کدوما بوده؟

ویدیوهای ترفند و معرفی اپلیکیشن معمولا بیشترین بازدید رو داره. چون برای لذت بردن از محتوا کمترین هزینه رو باید بکنید. همه گوشی رو دارن پس اپلیکیشن رو به راحتی می‌تونن نصب کنن.

نسخه کامل این گفتگو رو همین حالا تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.