آپارات کست قسمت 10: گفت‌وگو با احمدرضا فلسفی

سرویس انتشار ویدیوی آپارات بخش عمده‌ای از موفقیتش را مدیون اعتماد و همراهی صدها برنامه ساز است که با تولید محتواهای ویدیویی جذاب در آپارات توانسته‌اند مخاطبان زیادی پیدا کنند. در راستای قدردانی و حمایت از این برنامه سازان، در برنامه «آپارات کست» هربار پای گفتگوی یکی از تولیدکنندگان محتوا در آپارات می‌نشینیم و در مورد اهداف و آرزوها، دغدغه‌ها و مسیری که تا به امروز پیموده‌اند صحبت می‌کنیم.

در قسمت دهم با احمدرضا فلسفی گپ و گفتی جذاب و صمیمی داشتیم؛ فری‌استایلیستی که با مهارت و توانایی خارق العاده‌اش در بازی با توپ توانسته موفقیت‌های داخلی و خارجی زیادی کسب کند و به عنوان یکی از افراد مطرح در این رشته ورزشی نسبتا جدید در ایران شناخته شود. احمدرضا در آپارات هم خیلی فعال است و ویدیوهایش در کانال فریستایل فوتبال، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

بخشی از خلاصه مصاحبه با احمدرضا را در ادامه می‌خوانیم:

آپارات-کست

  • احمدرضا اول بهمون بگو فری استایل به زبون ساده یعنی چی؟

انجام حرکت با توپ. هر کار خلاقانه‌ای که با توپ انجام بدی یه‌جور فری استایله.

  • چی شد که رفتی سراغ فری استایل؟

نمی‌دونم. من فقط به صدای قلبم گوش کردم و دیگه با ایمان تا تهش رفتم.

  • می‌خوام بدونم اصلا از بچگی فوتبال رو دوست داشتی؟

آره، از بچگی فوتبال رو دوست داشتم و بابام هم فوتبالش خیلی خوب بود. هر هفته روزای تعطیل می‌رفت فوتبال منو هم همراش می‌برد. همین باعث شد که من به فوتبال علاقمند بشم. بعد یواش یواش که سنم بالاتر رفت وارد تیمای فوتبال شدم. تو تیم جوانان بودم و تو مسیری بودم که داشتم دیگه فوتبالیست می‌شدم که بخاطر درد زانوم رفتم دکتر و فهمیدم رباط پام مشکل پیدا کرده. تو اون مدت همش خونه بودم و چون نمی‌تونستم بدوم و فوتبال بازی کنم شروع کردم همونطور نشسته روپایی زدن.

  • از پرشین بال بگو؟

ایده پرشین بال با کمک یکی از دوستام، محمد اکبری اومد تو ذهنم. همون سال‌های اولی که ما می‌خواستیم وارد مسابقات جهانی بشیم تو ذهنمون بود که با یک اسمی شرکت کنیم. این ایده همونطوری موند تا سال 2015 که دیگه فکر کردم باید جدی دنبال علاقه خودم برم. اون سال برای اولین بار اسم پرشین بال رو استفاده کردم و شروع کردم به تبلیغ کردن و شاگرد گرفتن. الانم خیلی بزرگ شده، آکادمی داریم، آموزش آنلاین داریم و تو آپارات کانال داریم.

  • خب، اولین بار که ایده محتوای ویدیویی به ذهنت رسید کی بود؟

از همون سالای اول، مخصوصا اولین مسابقه ای که سال 2013 رفتم دنبال خاطره سازی بودم و اصلا دنبال پول نبودم. من اصلا تا همین شش ماه پیش به فکر کسب درآمد و پول توی زندگیم نبودم.

  • اولین بار که ویدیوت رو گذاشتی آپارات فکر می‌کردی انقدر ویو بخوره؟

نه، واقعا هیچ ایده‌ای نداشتم. اون موقع هیشکی تو حوزه فری استایل محتوا تولید نمی‌کرد و واقعا ویو خیلی خوبی گرفت، حدود 250 هزار تا ویو. بعد که مقایسه کردم با یوتیوب دیدم واقعا تو آپارات مخاطبای خاص خودش رو داره.

  • به نظرت لازمه که ابزار گرون قیمت برای تولید محتوا داشته باشیم؟

بستگی به خودتون داره، بعضی‌ها انجام می‌دن بعضی‌ها هم انجام نمی‌دن. من خودم هزینه می‌کنم و سعی می‌کنم برای نور و دوربین و این حرفا.

  • الان بیشترین درآمدت از کدوم بخشه؟ آموزش آنلاین؟ تولید ویدیو؟

نسخه کامل این گفتگوی جذاب رو همین پایین تماشا کنید.

برای مشاهده خلاصه مصاحبه‌های دیگر اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.