جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی آپارات + فیلیمو مدرسه

با نزدیک شدن به مهر ماه و سال تحصیلی، آپارات و فیلیمو مدرسه تصمیم گرفته‌اند با همکاری هم کمپینی با شعار “مدرسه به توان آپارات” برگزار کنند. ما در این کمپین از تمام مدارس و معلم‌های خوب کشور دعوت می‌کنیم تا با تولید ویدیوهای آموزشی و بارگذاری آن در آپارات علاوه‌بر دیده شدن به کسب درآمد هم برسند.

در حال حاضر، برخی از کانال‌های درسی در آپارات توانسته‌اند ۲۰۰ میلیون تومان درآمد ماهانه بدست آورند. پس چرا شما جزوی از آن‌ها نباشید؟ تفاوتی ندارد که معلم چه درسی هستید، آپارات می‌تواند برای شما بزرگ‌ترین کلاس درس باشد و در ازای هر بازدید از ویدیوهای آموزشی‌تان از آن کسب درآمد کنید.

چطور در کمپین “مدرسه به توان آپارات” شرکت کنم؟

برای شرکت در این کمپین تنها کافیست، هر مبحث درسی که به آن علاقه و اشراف کامل دارید را انتخاب کنید و جلوی دوربین آن را تدریس کنید. و در نهایت آن را از طریق این لینک در کانال خود بارگذاری کنید. اگر کانال آپارات ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقاله “راهنمای قدم به قدمِ ساخت کانال در آپارات” را مطالعه کنید. و اگر نمی‌دانید چطور یک محتوای باکیفیت تولید کنید، مقاله “چطور ویدیوی حرفه‌ای تری بسازیم؟”را بخوانید.

آیا کمپین “مدرسه به توان آپارات” جایزه دارد؟

بله، این کمپین جایزه هم دارد. شما از همین امروز تا تا پایان آبان ۱۴۰۲ فرصت دارید تا با بارگذاری ویدیو آموزشی خود از طریق این صفحه شانس خود را برای برنده شدن جوایز زیر امتحان کنید:

  • ۲۰ میلیون تومان ظرفیت تبلیغات در آپارات (برای ۵ نفر)
  • اشتراک ۱ ماهه فیلیمو مدرسه بدون قرعه‌کشی برای تمام شرکت‌کنندگان

حتما توجه کنید که برای شرکت در قرعه کشی، حتما ویدیو خود را از طریق دکمه “ارسال ویدیو” منتشر کنید.

برداشت نهایی:

در حال حاضر، بسیاری از معلم‌های به نام کشور در تمام پایه‌ها در آپارات کانال دارند با تولید محتواهای ارزشمند و باکیفیت توانسته‌اند مخاطبان بسیاری را جذب کانال خود کنند و متقابلا از ویدیوهای خود به درآمدزایی هم برسند. همچنین بسیاری از مدارس معتبر کشور از جمله: مجموعه مدارس سلام، مجتمع علامه طباطبائی، مجتمع آموزشی دخترانه آفرینش، دبیرستان علامه حلی تهران و… در آپارات حضور دارند.

مطالب پیشنهادی برای شما
1 نظر
  1. Dinesh Kumar panchal می گوید

    Good morning sir

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.