ویدیو آپلود کن، آیفون و میکروفون یقه‌ای بگیر!

آپارات به پاس همراهی و اعتماد شما عزیزان قصد دارد با برگزاری جشنواره‌ای پر از جایزه به فعال‌ترین کاربران خود جوایز ارزنده‌ای اهدا کند. ۵ میکروفون یقه‌ای رود و ۱ آیفون ۱۳ جوایزی هستند که در این جشنواره قرار است به شرکت‌کنندگان این جشنواره اهدا شود. شرکت در این قرعه‌کشی بسیار ساده است و هر کسی با حداقل امکانات می‌تواند شانس خود را برنده شدن جوایز این جشنواره محک بزند.

با ما همراه باشید تا نحوه شرکت در قرعه‌کشی، بالا بردن شانس، زمان برگزاری و همینطور بحث شیرین جوایز را به شما توضیح دهیم.

هر ویدیو یک امتیاز

شما هر هفته فرصت دارید تا ویدیوهایتان را در آپارات بارگذاری کنید. با آپلود هر ویدیو یک شانس و امتیاز بیشتر برای شرکت در قرعه‌کشی کسب می‌کنید. برنده، اول هر هفته تو پخش زنده قرعه‌کشی مشخص می‌شود. این جشنواره ۶ هفته ادامه دارد، پس اگر برنده‌ی هفته اول نبودید، ناامید نشوید، شما هر هفته یک فرصت جدید برای شرکت در قرعه‌کشی هفته بعد دارید.

چه زمانی جشنواره شروع می‌شود؟

جشنواره پاییزه آپارات از ۲۰ آبان ۱۴۰۲ شروع می‌شود و تا ۶ هفته ادامه دارد. از همین حالا ویدیوهایتان را آماده کنید تا دست پر در این جشنواره شرکت کنید و شانس خودتان را برای برنده شدن بیشتر کنید. شما می‌توانید پخش زنده قرعه‌کشی جوایز را شنبه هر هفته ساعت ۳ بعد از ظهر از کانال رسمی آپارات یا صفحه اینستاگرام ما تماشا کنید.

جوایز

هر هفته از بین همه کسانی که ویدیو آپلود کرده باشند قرعه‌کشی می‌شود و این جوایز به آن‌ها اهدا می‌شود:

  • ۵ عدد میکروفون RODE برای ۵ نفر
  • یک عدد آیفون ۱۳ در آخرین روز جشنواره از بین تمام کسانی که در جشنواره شرکت کردند.

پس منتظر چه هستید؟ همین حالا اولین ویدیوی خود را برای بالا بردن شانس‌تان در آپارات منتشر کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.