نزدیک‌تر از قطر؛ لذت تماشای زنده جام جهانی2022 با آپارات اسپرت!

شمارش معکوس برای رسیدن جام جهانی 2022، پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان، جذاب‌ترین مسابقات فوتبال، گلچینی از ستاره‌های دنیا و هر عنوانی که به آن می‌دهیم، شروع شده و سوت بیست‌ودومین دوره این رقابت‌ها، کم‌تر از 15 روز دیگر به صدا در می‌آید.

از همان زمانی که گروه‌بندی جام جهانی 2022 مشخص شد، حسادت به کسانی که امکان حضور در قطر برای تماشای بازی‌ها را داشتند هم شروع شد! کافی است لحظاتی خود را در ورزشگاهی که تیم ملی ایران با انگلیس بازی دارد، تصور کنید، تا شور و حرارت کَل‌کَل با هواداران انگلیسی کم‌اعصاب، شما را به وجد بیاورد!

اما حالا که مشخص شده چه کسانی رفتنی هستند و چه کسانی با تخمه و پفک در منزل، جام جهانی را سر خواهند کرد، باید فکری دگر کرد و شدت این حسادت را به حداقلِ ممکن کاهش داد!

هرچه بتوانیم زنده‌تر فوتبال‌های جام جهانی را ببینیم، حس نزدیک‌تری هم به ورزشگاه خواهیم داشت. زنده‌تر یعنی کیفیت بالا، تماشای حواشی قبل و بعد بازی، گزارش مطلوب و هرچیز دیگری که تجربه تماشای زنده فوتبال را جذاب‌تر کند.

آپارات اسپرت؛ از گزارش و کیفیت دلخواه تا حضور در رختکن تیم‌ها!

واقعا بعضی بازی‌ها هستند که فقط با گزارش انگلیسی می‌چسبند! در جام جهانی 2022 می‌توانید از تجربه تماشای فوتبال با گزارش انگلیسی لذت ببرید.

روی کاناپه و به وای‌فای منزل وصل هستید یا در شلوغی مترو و آنتن دهی ضعیف‌ اینترنت؟ وقت استراحت در محل کار یا حین صرف شام؟ در هر وضعیتی و هر مکانی، بسته به کیفیت اینترنت، می‌توانید کیفیت پخش را هم تنظیم کنید تا علاوه بر پخشِ باثبات، میزان اینترنت مصرفی خود را هم مدیریت کنید.

حالا این‌ها را که کنار بگذاریم، ورود اتوبوس به داخل ورزشگاه، کیت‌های آماده در رختکن، تصاویر بین دو نیمه یا مراسم پایان بازی، انتخاب بهترین بازیکن و مصاحبه بازیکنان و سرمربیان، جذاب و تماشایی نیستند؟ آیا به راحتی به این موارد دسترسی دارید؟ با پاسخ به همین سوال، یک قدم دیگر به هیجان قطر نزدیک‌تر شدیم!

کَل‌کَل هم که جای خود! همان داد و بیداد و تقابل با سکوهای روبه‌رو را در صفحه چت کنار بازی تجربه کنید و انرژی‌ برای بعد بازی، باقی نگذارید!

اگر به شما بگویند تمام این ویژگی‌ها را رایگان و بدون پرداخت حق اشتراک در اختیار دارید، باور می‌کنید؟ با ثبت‌نام در وب‌سایت یا دانلود اپلیکیشن آپارات اسپرت، باید باور کنید.

اپلیکیشن آپارات اسپرت؛ راحت‌تر تو دل بازی باش!

تا الان که رقابت های ورزشی را از وب‌سایت آپارات اسپرت تماشا می‌کردید، اما از امروز اپلیکیشن آپارات اسپرت هم در دسترس شما است؛ یک گوشی، یک برنامه، یک استادیوم همراه!

با خواندن این موارد از آپارات اسپرت و ویژ‌گی‌هایی که می‌توانیم در کنار تماشای یک بازی داشته باشیم، چندین قدم به حال و هوای قطر و یک پخش زنده‌ و هیجانی‌ از بازی‌های جام‌جهانی نزدیک شدیم!

با آپارات اسپرت تو دل بازی باش!

مطالب پیشنهادی برای شما
3 نظرات
 1. Me می گوید

  امروز ۲۸ آبانماه و حدود ۲۴ ساعت مانده به شروع بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲؛ آپارات اسپورت در اقدامی عجیب لیست بازیهای جام جهانی که پیشتر هم بر روی سایت و هم اپلیکیشن وجود داشت را حذف کرده است!!!!

  دقیقاً نمیدونم دلیل این کار چیه؛ ولی اگه قرار باشه بازیها پخش نشه خیلی ضد حال بدیه 😢😥😢😥😢😥😢😥

  1. تیم تحریریه آپارات می گوید

   سلام دوست عزیز
   لیست بازی‌های جام جهانی در حال حاضر در سایت و اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 2. زهرا رضایی می گوید

  ای ول
  همینو میخواستیم 🙂

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.