آپارات گپ؛ برنامه‌ای جدید و متفاوت از آپارات

آپارات گپ اسم برنامه جدیدی از آپارات است که برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا و ارتقا سطح کیفی محتواها در تابستان ۱۴۰۲ تولید شده است. این برنامه جذاب شامل سه بخش مجزا از جمله: پاسخ به پرتکرارترین سوالات مخاطبان آپارات، مصاحبه با تولیدکنندگان برتر آپارات و تحلیل ویدیوهای کانال‌های مختلف است.

برنامه آپارات گپ شامل ۱۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ است که از سوم مهر ماه هر دوشنبه ساعت ۱۱ از کانال آپارات گپ در پلتفرم آپارات پخش می‌شود. در ادامه توضیحات کامل‌تری از این برنامه را در اختیار شما قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید.

در هر قسمت از آپارات گپ چه می‌گذرد؟

در هر قسمت از آپارات گپ دو مهمان خفن دعوت کرده‌ایم. مهمان اول یکی از همکاران ما در بخش‌های مختلف آپارات است که به پرتکرارترین سوالات شما در مورد سرویس‌های مختلف آپارات از جمله: سرویس تبلیغات، درآمدزایی، پخش زنده، آپارات اسپرت و… پاسخ می‌دهد. مهمان دوم برنامه یکی از پردرآمدترین تولیدکنندگان آپارات است که در این بخش خانم مهسا ایرانیان که مجری برنامه هستند به همراه عوامل تولید آپارات به استدیو شخصی یکی از تولیدکنندگان برتر آپارات می‌روند و با ایشان به گفت‌وگو می‌پردازند. و در انتهای برنامه آقای حسین کلهر کارشناس برنامه به همراه خانم ایرانیان برخی از ویدیوهای آپارات را تماشا می‌کنند و آن ویدیوها را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهند.

حرف آخر

اگر تولیدکننده محتواهای ویدیویی هستید یا به تازگی وارد این حوزه هیجان انگیز شده‌اید، تماشای این برنامه‌ی جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چراکه سراسر این ویژه برنامه برای شما می‌تواند نکات ارزشمند و آموزنده‌ای داشته باشد که با در نظر گرفتن آن‌ها در محتواهای خود می‌توانید به نتایج دلخواه‌تان برسید.

مطالب پیشنهادی برای شما
3 نظرات
 1. بهار می گوید

  حالم بهم خورد

  1. فریبا امامی می گوید

   چرا بهار جان؟

 2. ناشناس می گوید

  حا

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.