آپارات گیم شو، برنامه‌ زنده سریالی در مورد بازی‌های ویدئویی

آپارات گیم شو (Aparat Game Show) برنامه‌ زنده با محوریت بازی‌های ویدئوییست. در حالی که برنامه‌های مختلفی با مضمون بازی‌های ویدئویی در کشور ساخته می‌شود، ولی جای یک برنامه زنده در این زمینه خالی بود و تیم آپارات گیم با در نظر گرفتن همین مسئله، اقدام به ساخت برنامه‌ای با نام آپارات گیم شو کرد.

در آپارات گیم شو، نگاهی به مهم‌ترین اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی داریم. در بخش لتس پلی به سراغ یکی از داغ‌ترین بازی‌های روز می‌رویم و ضمن مرور اطلاعات مهم راجع به آن، نیم ساعتی هم آن را تجربه می‌کنیم و در موردش حرف می‌زنیم. یک پنل گفتگومحور جذاب هم برای این برنامه تدارک دیده شده که در آن دغدغه‌هایی مهم در ارتباط با بازی‌های ویدئویی و مسائل مربوط به آن مطرح می‌شود. هر بار دو نفر مهمان این بخش از برنامه هستند. مهمانان، از افراد مهم و تاثیرگذار دنیای بازی‌های ویدئویی در کشور از جمله استریمرها، تولیدکنندگان محتوا، ژورنالیست‌ها و … هستند.

دو آیتم ویدئویی از پیش تولید شده هم در هر برنامه، شما را بیشتر با دنیای بازی‌های ویدئویی آشنا می‌کنند. از نگاهی به بازی‌هایی که قرار است در آینده نزدیک منتشر شوند گرفته تا دیگر آیتم‌های ویدئویی، آماده‌اند تا باعث پیوند بیشتر و بهتر شما با جهان وسیع بازی‌های ویدئویی شوند.

آپارات گیم شو را دوشنبه هر دو هفته یک بار به صورت زنده از ساعت ۱۸ از آپارات تماشا کنید. البته، اگر امکان تماشای برنامه به صورت زنده را ندارید هم نگران نباشید. ویدیوی برنامه خیلی زود روی آپارات برای شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید برای تماشای ویدئوهای برنامه به این صفحه مراجعه کنید. معمولا تا دو روز بعد از پخش زنده هر قسمت، ویدئوهای برنامه را روی‌ آپارات در دسترس قرار می‌دهیم.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.