شروع به کار آپارات اسپرت؛ سرویس پخش زنده و رایگان رقابت‌های ورزشی

آپارات اسپرت به‌عنوان سرویس پخش زنده و رایگان رقابت‌های ورزشی، با پوشش حداکثری از تمام رشته‌ها و لیگ‌ها، کیفیت پخش انتخابی و گزارش فارسی و انگلیسی، از اردیبهشت 1401 آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، پخش زنده رقابت‌های ورزشی از سال 97، در دسته‌بندی ورزشی وب‌سایت آپارات قرار گرفت. بعد از استقبال گسترده علاقه‌مندان به ورزش و احساس نیاز مخاطبان، آپارات اسپرت از اردیبهشت 1401 به‌عنوان یک سرویس مستقل، آغاز به کار کرد.

رونمایی از آپارات اسپرت در صورتی اتفاق افتاده که پخش زنده مسابقات متنوع ورزشی، علاوه بر وب‌سایت آپارات اسپرت، بلکه با اپلیکیشن آپارات اسپرت نیز در دسترس است.

با آپارات اسپرت به قطر سفر کنید!

در سالی که جشن جهانی فوتبال در آن برگزار می‌شود، نگاه تمام رسانه‌های ورزشی و غیرورزشی جهان به جام جهانی قطر خواهد بود. در این بین، بستر انتخابی برای تماشای مسابقات جام جهانی 2021، برای علاقه‌مندان به فوتبال محل بحث و بررسی مهمی است.

 براساس آمار، بیش از نیمی از طرفداران فوتبال، تماشای آنلاین را به تماشای سنتی و تلویزیونی ترجیح می‌دهند و دلیل آن هم، امکاناتی است که در کنار تماشای یک مسابقه فوتبال، در اختیارشان گذاشته می‌شود.

تماشای اینترنتی از سرویس‌هایی چون آپارات اسپرت، ویژگی‌های جذابی برای مخاطب دارد که باعث شده، رفته‌ رفته بینندگان زیادی را به سمت خود جذب کند. ویژگی هایی مانند:

  • رایگان‌بودن و بدون پرداخت حق اشتراک
  • انتخاب کیفیت پخش زنده رقابت‌ها
  • تماشا همراه با گزارش فارسی و انگلیسی
  • پوشش حداکثری رقابت‌ها؛ از حواشی قبل بازی تا مصاحبه پایان بازی
  • امکان چت آنلاین با سایر بینندگان
  • امکان تماشا در وب‌‌سایت و هم اپلیکیشن
  • و …

با آپارات اسپرت تو دل بازی باش!

طرفدار هر رشته ورزشی یا هر لیگ و تیم فوتبالی باشید، آپارات اسپرت می‌تواند گزینه مطلوبی برای تماشای مسابقات مورد نظر شما باشد. پس با ثبت‌نام رایگان در وب‌سایت آپارات اسپرت یا دانلود اپلیکیشن آن، در دل بازی باشید!

مطالب پیشنهادی برای شما
1 نظر
  1. nasirkhan23h23h23h23h@gmail.com می گوید

    Nasir

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.