سرویس «آپارات گیم» زیر فشارها تعطیل شد!

محمدجواد شکوری مقدم، مدیرعامل هلدینگ صبا ایده (مالک آپارات) در پی حواشی و هجمه‌های وارد شده بر سرویس آپارات گیم طی دو ماه گذشته، با انتشار یک ویدیو به ارائه توضیحاتی درباره این سرویس پرداخت.

او همچنین در این ویدیو رسما اعلام کرد که آپارات گیم از جمعه ۱۸ شهریور 1401 تعطیل، و تا انتهای سال میلادی جاری یک ماژول از یک پورتال گیم عربی خواهد شد.

آقای شکوری مقدم در مورد این تصمیم گیری توضیح داد: همانطور که می‌دانید حدود دو ماه قبل، جناب آقای جبلی رییس محترم سازمان صدا و سیما در دانشگاه صنعتی شریف به حوزه گیم استریمینگ و آپارات گیم پرداختند و فضای آن را پر از محتواهای مستهجن و شیطان پرستی اعلام کردند. در پی آن، میزگردهایی در سازمان صدا و سیما برگزار شد و روزنامه‌ها این موضوع را تیتر کردند و همچنین به تمجید سرویس‌های مشابه، مثل توییچ، پرداختند. در مکالمه‌ای هم که چند روز پیش با مجموعه ساترا داشتم، اعلام کردند که طی نامه‌هایی از سمت برخی نهادها، موظف به نظارت دقیق و درست بر این فضا شده‌اند.

شکوری در ادامه این ویدیو گفت که او و تیمش «از اینکه بخواهند انرژی‌شان را صرف توضیح دادن و جنگ‌های رسانه‌ای متفاوت کنند خسته شده‌اند»، و «این میدان را به خودشان واگذار می‌کنند.» بدین ترتیب او اعلام کرد که علی‌رغم میل باطنی، این سرویس از روز جمعه ۱۸ شهریور برای همیشه خاموش می‌شود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.