آپدیت جدید سرویس تبلیغات آپارات با قابلیت‌های جذاب منتشر شد!

سرویس تبلیغات (ادز) یکی از خدمات پلتفرم آپارات است که امکان پخش و انتشار تبلیغات ویدیوییِ هدفمند را به کسب و کارها و افراد می‌دهد. این سرویس جدید در حدود یک سالی که از فعالیتش می‌گذرد با استقبال خوب کاربران روبرو شده و به دیده شدن محصولات، سرویس‌ها و خدمات مختلف کمک بسزایی کرده است. حال بعد از گذشت نزدیک به یک سال، آپارات آپدیت تازه‌ای از این سرویس را منتشر کرده است و با افزودن ویژگی‌های جذاب و بهینه کردن رابط کاربری، استفاده از این سرویس را برای کاربران ساده‌تر از پیش کرده است. در ادامه ویژگی‌های جدید و جزئیات آپدیت سرویس ادز آپارات را با هم بررسی می‌کنیم.

افزوده شدن جایگاه‌های تبلیغات

تبلیغات ویدیویی در دو قسمت پیشنهادهای آپارات و تبلیغ در حین تماشا قابل پخش هستند. تا پیش از این، پیشنهادهای آپارات به قسمت ویدیوهای مشابه محدود می‌شد. اما در آپدیت و بروزرسانی جدید سرویس ادز آپارات، دو جایگاه دیگر به قسمت تبلیغات پیشنهادی اضافه شده‌ است. به این ترتیب، اگر گزینه پیشنهادهای آپارات را انتخاب کنید ویدیوی تبلیغاتی شما در سه جایگاه زیر به کاربران نمایش داده خواهد شد:

  1. تبلیغ در قسمت ویدیوهای مشابه
  2. در قسمت نتایج سرچ آپارات
  3. در قسمت هشتگ‌های آپارات

افزایش جایگاه نمایش تبلیغات، امکان دیده شدن تبلیغات ویدیویی شما را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد و باعث افزایش بازدهی تبلیغات شما خواهد شد.

راهنمای تبلیغ در قسمت پیشنهادها در مورد جزئیات ثبت تبلیغ و مراحل ایجاد تبلیغ توضیحات بیشتری به شما می‌دهد.

اضافه شدن افزونه‌‌های تبلیغ

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید سرویس ادز آپارات، گزینه افزونه‌های تبلیغ است. از این پس می‌توانید برای تعامل بیشتر مخاطب با تبلیغ و افزایش بازدهی و دیده شدن تبلیغ، به صورت رایگان از قابلیت افزونه‌های تبلیغ (سینک بنر) استفاده کنید. این قابلیت به صورت یک آیتم جدید در منوی تبلیغاتِ حساب کاربری شما قابل مشاهده است.

برای استفاده از این قابلیت، لازم است تبلیغ پری رول فعال در آپارات داشته باشید. افزونه تبلیغ (سینک بنر) به تبلیغ پری رول شما متصل می‌شود و در کنار پلیر آپارات به کاربران نمایش داده می‌شود.

بهینه‌سازی رابط کاربری (UI)

در آپدیت جدید سرویس تبلیغات آپارات، رابط کاربری پنل ادز نیز تغییرات مثبتی داشته است. هدف از این تغییرات، بهینه سازی فرایند هدایت کاربر برای ثبت و ایجاد تبلیغات است. اضافه شدن گزینه «افزونه تبلیغ» برای تعامل بیشتر مخاطب با تبلیغ، تغییر و جابجایی برخی مراحل ایجاد تبلیغ، تغییر نام و عناوین برخی مراحل و… همگی در راستای سهولت استفاده کاربران از سرویس تبلیغات آپارات صورت گرفته‌اند.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.