۳۰ درصد شارژ بیشتر کیف پول برای تبلیغات در آپارات

آپارات به عنوان پربازدیدترین وبسایت ایرانی، بستری عالی برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات مختلف است. افراد و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ با تبلیغات در آپارات، می‌توانند به راحتی پیام خود را به مخاطبان‌شان برسانند. سرویس تبلیغات گشت‌وگذار، یکی از خدمات پرطرفدار آپارات است که امکان انتشار تبلیغات هدفمند و غیر هدفمند را به افراد و کسب‌وکارها می‌دهد.

خبر خوب این‌که آپارات برای حمایت از افراد و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، هدیه‌ای در نظر گرفته است و کمپینی با عنوان «۳۰% شارژ بیشتر کیف پول» راه‌اندازی کرده است. اما این شارژ بیشتر دقیقا چیست و چطور می‌توانید از آن استفاده کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا جواب تمام سوالات‌تان را بگیرید.

%۳۰ شارژ بیشتر برای تبلیغات گشت‌وگذار

براساس کمپین جدید آپارات، در صورتی که در بازه زمانی ۱ تا ۱۰ خرداد کیف پول خود را شارژ کنید، ۳۰% شارژ بیشتر به کیف پول شما اضافه می‌شود. به عنوان مثال، اگر حساب خود را یک میلیون تومان شارژ کنید کیف پول شما یک میلیون و سیصد هزار میلیون تومان شارژ می‌شود. در نتیجه می‌توانید با پرداخت مبلغ یکسان، تبلیغات بیشتری در آپارات داشته باشید؛ افراد بیشتری تبلیغ شما را ببینند و اثربخشی بالاتری از تبلیغات در آپارات داشته باشید.

برای ثبت تبلیغات در آپارات کلیک کنید.

دیسکاوری ادز

جایگاه تبلیغ گشت‌وگذار کجاست و چه کاربردی دارد؟

تبلیغات «در حین گشت‌و‌گذار آپارات» یکی از بهترین جایگاه‌های تبلیغاتی آپارات است که در بیرون از فضای ویدئو اصلی به نمایش در می‌آید و شما می‌توانید در ۳ جایگاه زیر، تبلیغ خود را مشاهده کنید:

  • ویدئوهای مشابه:  هنگامیکه کاربر در حال گشت‌وگذار در آپارات است، با لیستی از پیشنهادها مواجه می‌شود و کاربر با کلیک بر روی آن به صفحه ویدئو شما در آپارات منتقل خواهد شد.
  • نتایج جستجو: وقتی کاربر عبارتی مرتبط با کلمه کلیدی شما در قسمت سرچ آپارات، جستجو ‌کند، تبلیغ شما در صدر صفحه نتایج قرار می‌گیرد.
  • نتایج جستجوی هشتگ‌ها: در صورتیکه کاربر، روی هشتگ ویدیو کلیک کند، باز هم تبلیغ شما در بین نتایج بالا برای او نمایش داده می‌شود.

بنابراین، شما با ایجاد یک تبلیغ گشت‌وگذار، می‌توانید مشتری واقعی خود را پیدا کنید و با انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت‌تان، تبلیغ خود را هدفمند کنید.

با ایجاد تبلیغات گشت‌وگذار، می‌توانید با هر میزان بودجه، در میان بیشمار ویدیو و کسب‌وکارهای موفق دیده شوید. در نظر داشته باشید که حداقل قیمت تبلیغات در حین گشت‌وگذار برای هر نمایش (ایمپرشن)، دو تومان است و شما برای افزایش شانس تعداد نمایش ویدئوی تبلیغاتی خود به کاربران، می‌توانید این مبلغ را افزایش دهید.

برای اطلاع بیشتر از تبلیغات گشت‌وگذار، می‌توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید:

اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید مقالات پشتیبانی را مطالعه کنید و برای ارتباط با پشتیبانی تیکت ارسال کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.