سال 98 از دریچه نگاه آپارات

به نقل از دیجیاتو؛ سایت اشتراک ویدیو آپارات به رسم هر سال با انتشار ویدیویی با نام «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات»، پربازدید‌ترین ویدیوهایی که از ابتدا تا انتهای امسال در این پلتفرم مشاهده شده‌اند را معرفی کرده است.

در این ویدیو گذری کوتاه به وقایع تلخ و شیرین سال ۹۸ شده است؛ سالی که در آن ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های مجازی توانستند بار دیگر پتانسیل و قدرت فضای مجازی را نشان دهند و برخی از ویدیوها آنچنان بازخوردی داشتند که مجبور به واکنش دولتمردان شدند. در واقع می‌توان گفت موضوع شهروند خبرنگاری بیشتر از پیش پررنگ شده و به نظر می‌رسد که صحبت‌های مطرح شده چه در برنامه‌های تلویزیونی، چه در مجالس رسمی و غیر رسمی طی چند ساعت دست به دست چرخیده و به اصطلاح «وایرال» می‌شوند.

ویدیوی سه دقیقه‌ای آپارات شامل صحنه‌های متفاوتی است؛ از سیل سهمگین و ناگوار اول سال ۹۸ گرفته تا زلزله و دیگر بلایای طبیعی ناگوار تا رویدادهای فرهنگی و سیاسی و یا حوادث تلخی مانند سقوط هواپیمای اوکراینی و اعتراض‌های مردمی به افزایش قیمت بنزین.

سال ۹۸ یکی از پرتلاطم‌ترین‌ سال‌ها از لحاظ بلایای طبیعی و انسانی بوده است که برخی مردم اخبار آن را از طریق ویدیوهای آپارات پیگیری می‌کردند. ویدیو «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات» نیز پربازدیدترین اتفاق‌های سال ۹۸ را کنار هم قرار داده است که برای تماشای کامل آن می‌توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.