سرعت پردازش ویدیو در آپارات افزایش یافت

سرعت پردازش ویدیو در آپارات افزایش پیدا کرده است. این یعنی انتظار کاربران برای تماشای نسخه نهایی ویدیوها، بسیار کوتاه‌تر شده و زمان بسیار کمتری برای دریافت خروجی محتواها نیاز خواهد بود.

حتما شما هم پس از پایان فرآیند بارگذاری ویدیو در آپارات با تصویر زیر مواجه شده‌اید. پیامی که پس از اتمام پروسه آپلود به کاربر نمایش داده می‌شد؛ و چند دقیقه بعد هم می‌شد خروجی نهایی را در بخش ویدیوهای من مشاهده کرد.

سرعت پردازش ویدیو آپارات

در گذشته، بین 2 دقیقه تا 5-6 ساعت روال پردازش ویدیوها طول می‌کشید. فرآیندی که به کیفیت و مدت زمان ویدیو وابسته بود. در واقع محتواهای طولانی‌تر، زمان بیشتری هم برای پردازش ویدیو در آپارات احتیاج داشتند. البته میانگین این پروسه در حدود 10 دقیقه بود و اغلب کاربران آپارات هم در این زمان خروجی نهایی را دریافت و مشاهده می‌‌کردند.

اما با تحولات جدید در ساختار پردازشی آپارات، ویدیوها بسیار سریع‌تر از گذشته کانورت شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. اکنون در حداقل سی ثانیه تا حداکثر یک ساعت، نسخه نهایی ویدیو پردازش شده و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ و میانگین این اتفاق هم برای اغلب کاربران کمتر از ۱ دقیقه است. تغییرات مذکور در سرعت پردازش ویدیو آپارات باعث شده تا حدود ۷۰ درصد از ویدیوها، بیش از ۵ برابر زودتر و سریع‌تر پردازش شوند. فقط برخی از ویدیوها که با فرمت یا بیت ریت‌ خاصی تولید شده‌اند، ممکن است از تغییرات جدید بهره‌مند نشده و همچنان در ساختار قبلی پردازش ویدیوها باقی بمانند.

آپارات همواره تلاش کرده تا با طراحی و معرفی امکانات جدید، فرآیند ساخت، بارگذاری و نمایش محتوای ویدیویی را برای کاربران ساده‌تر کند. افزایش سرعت پردازش ویدیو در کنار امکان درج لینک در توضیحات، 2 تغییر مهمی هستند که از حالا به بعد کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها، محتواهای خود را به سادگی و سهولت در اختیار مشتریان و مخاطبان مدنظرشان برسانند.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.