سرویس لایوپلاس آپارات در دسترس قرار گرفت

در حالی که سرویس پخش زنده عمومی آپارات با قابلیت‌های متنوع خود پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران است، اما، خیلی از کاربران به سرویسی برای پخش زنده نیاز دارند که امکاناتی بیشتر را برای شخصی‌سازی آن در دسترس‌شان قرار دهد. با در نظر گرفتن همین نکته، سرویس لایوپلاس آپارات به بهره‌برداری رسیده است. سرویس لایوپلاس آپارات تمامی امکانات پخش زنده عمومی آپارات را در خود جای داده است. این یعنی شما به امکاناتی نظیر پخش زنده با کیفیت FHD، ارائه آمار دقیق و پشتیبانی آنلاین دسترسی خواهید داشت. این سرویس برای سازمان‌ها و شرکت‌ها بسیار مناسب و کاربردی است.

قابلیت‌های سرویس لایوپلاس آپارات:

  • پخش زنده شما به صورت انحصاری تنها از طریق دامنه‌های دلخواه پخش خواهد شد. به بیان دیگر، می‌توانید از پخش زنده آپارات و امکانات متنوع آن استفاده کنید ولی به هر طریقی که خواستید اقدام به پخش زنده کنید. با فعال کردن سرویس لایوپلاس، پخش زنده شما از طریق سایت آپارات در دسترس نخواهد بود و تنها از طریق دامنه‌هایی که خودتان مشخص می‌کنید، می‌توان به آن دسترسی داشت.
  • دیگر لوگوی آپارات روی پخش زنده شما قرار نخواهد گرفت. از سوی دیگر، شما این امکان را دارید تا هر لوگویی که خواستید را روی پخش زنده خود قرار دهید.
  • شما می‌توانید با کیفیتی Full HD محتوای خود را به تماشاگران پخش زنده ارائه دهید.
  • شما می‌توانید با تاخیر حداقلی با بینندگان خود در ارتباط باشید و اطمینان حاصل نمایید که محتوای ویدیویی شما به صورت همزمان به دست کاربران در نقاط مختلف جغرافیایی خواهد رسید.
  • شما می‌توانید تنظیمات پلیر پخش زنده را تغییر دهید. به‌طور مثال می‌توانید گزینه نمایش تعداد بینندگان را فعال یا غیرفعال کنید.

سرویس لایوپلاس در قالب دو بسته پایه و حرفه‌ای ارائه می‌شود. هر کدام از این بسته‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند. از لحاظ زمانی هم می‌توان لایوپلاس را هم به صورت روزانه و هم به صورت ماهانه تهیه کرد. همچنین می‌توانید بسته اختصاصی موردنیاز خود را از طریق ارتباط با پشتیبانی تهیه کنید.

سرویس لایوپلاس بهترین گزینه برای نمایش زنده اختصاصی رویدادهای شماست. برگزارکنندگان کلاس‌های آموزشی هم می‌توانند سرویس لایوپلاس را تهیه و با آن کلاس‌های خود را برگزار کنند. اگر از صاحبان کسب و کار هستید و می‌خواهید پخش زنده‌ای را صرفا برای کارمندان خود داشته باشید نیز، سرویس لایوپلاس برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

با استفاده از سرویس لایوپلاس امکانات بیشتری برای پخش زنده خود در اختیار دارید. برای آشنایی بیشتر با سرویس لایوپلاس و امکانات بسته‌های مختلف آن به این صفحه مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.