یلدای ۱۴۰۰ آپارات گیم

آپارات گیم برای یلدای ۱۴۰۰ برنامه‌های بسیار هیجان‌انگیزی را در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی آپارات گیم، یلدا یک شب مهم در آداب و رسوم ایرانی است. آخرین شب پاییز، طولانی‌ترین شب سال است و آپارات گیم نیز به همین مناسبت، جشنواره ویژه‌ای را برای استریمرها و بینندگان آن‌ها تدارک دیده. در ادامه، نگاهی به برنامه‌های آپارات گیم برای جشنواره یلدای ۱۴۰۰ خواهیم داشت که از ۲۷ آذر ماه لغایت ۳ دی در جریان خواهد بود:

  • اشتراک بارون: اشتراک استریمرها در طول جشنواره با ۳۰ درصد تخفیف قابل‌تهیه خواهد بود. لازم به ذکر است که تخفیف ذکر شده، از سهم آپارات گیم از اشتراک‌ها کم خواهد شد و سهم استریمرها از سود حاصل از اشتراک‌های به فروش رسیده (منهای مالیات بر ارزش افزوده) به صورت تمام و کمال به آن‌ها پرداخت خواهد شد.
  • تخفیف روبی: در روز ۳۰ آذر، با کد تخفیف yalda30 کاربران می‌توانند با ۳۰ درصد تخفیف (تا سقف ۱۰۰ هزار تومان) روبی خریداری کنند. برای استفاده از این کد تخفیف که فقط ۲۴ ساعت (۳۰ آذر) در دسترس قرار دارد، هنگام خرید بسته مورد نظر روبی، کاربران باید از کد تخفیف ذکر شده در بخش وارد کردن کد تخفیف استفاده کنند.
  • تم یلدای استریم‌ها: آپارات گیم برای هالووین که مناسبتی جذاب برای گیمرهاست، تم ویژه‌ای را در صفحه استریم‌ها در نظر گرفته بود. حالا و برای یلدا، این مناسبت سنتی ایران، مجددا تم ویژه‌ای در صفحه استریم‌ها در روز ۳۰ آذر فعال خواهد شد.
  • پک استیکر یلدا: در طول جشنواره یلدای ۱۴۰۰ آپارات گیم، پک استیکر مخصوص بمب هیجان با تم یلدا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این پک استیکر فقط در طول جشنواره یلدا در دسترس قرار خواهد داشت و پس از آن، دیگر امکان استفاده از آن وجود ندارد.

برای تماشای استریم‌های آپارات گیم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد جشنواره یلدای ۱۴۰۰ آپارات گیم نیز در این صفحه درج شده است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.