آینده‌ی استودیوهای شرکت WB Games در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت

تلفیق شدن دو نام بزرگ WarnerMedia و Discovery آینده‌ی شرکت WB Games و استودیوهای زیرمجموعه‌اش را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

 

دیروز بود که دو شرکت Discovery و AT&T از یک همکاری بزرگ و گسترده خبر دادند که نتیجه‌ی آن، خلق یک کمپانی بزرگ در عرصه‌ی سرگرمی و وسعت بین‌المللی خواهد بود.

طی این همکاری، برند معتبر WarnerMedia که شرکت‌های Warner Bros. Pictures و WB Games از زیرمجموعه‌های آن به حساب می‌آید، با برند Discovery ترکیب خواهد شد.

در این بین اما شرکت WB Games و استودیوهای زیرمجموعه‌اش آینده‌ی مبهمی دارند، چرا که تنها برخی از آن‌ها در تصاحب وارنر باقی خواهد ماند.

بر اساس توییتی که «استیفن توتیلو» یکی ژورنالیست فعال در صنعت بازی‌های ویدیویی منتشر کرده، تعدادی از این استودیوهای در تصاحب AT&T باقی خواهند ماند و مابقی به دیسکاوری تعلق خواهد گرفت.

حال این سوال پیش می‌آید که کدام استودیو از WB Games جدا خواهد شد؟ مسئله‌ای که در حال حاضر پاسخی برای آن وجود ندارد. این شرکت صاحب استودیوهای شاخصی چون Rocksteady خالق سری بتمن آرکام، استودیوی Monolith سازنده‌ی Shadow of Mordor، استودیوی NetherRealm خالق و سازنده‌ی سری «مورتال کامبت»، استودیوی WB Games Montreal سازنده‌ی Batman: Arkham Origins است.

همچنین مشخص نیست که پروژه‌های در حال توسعه همچون Gotham Knights و Suicide Squad چگونه تحت تاثیر این همکاری تازه قرار خواهند گرفت.

شرکت AT&T سال گذشته قصد داشت تا بخش گیمینگ خود را به فروش برساند و ناشران بزرگی چون مایکروسافت، الکترونیک آرتز و تیک تو هم علاقه‌ی خود را نسبت به خرید ابراز کرده بودند، اما در نهایت AT&T از تصمیم خود منصرف شد.

باید طی هفته‌ها یا ماه‌های آینده، منتظر اعلام رسمی دو طرف باشیم تا ببینم سرنوشت یازده استودیوی متعلق به WB Games چگونه رقم می‌خورد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.