بازی جدید یوبی‌سافت با اسم رمز BattleCat در اینترنت لو رفت

ساعاتی پیش، تصاویری از بازی در حال ساخت شرکت یوبی‌سافت با اسم رمز BattleCat در سطح اینترنت پخش شد.

 

در حالی که تنها پنج روز تا قسمت جدید رویداد Ubisoft Connect ویژه‌ی رویداد E3 2021 باقی مانده، تصاویری در سطح اینترنت پخش شده که به یکی از پروژه‌های در حال ساخت این ناشر فرانسوی ربط دارد.

این تصاویر را کاربری با نام  Zer0Bytes_ در توییتر منتشر کرده و ادعا دارد آن‌ها از بازی جدید یوبی‌سافت با اسم رمز BattleCat هستند. این تصاویر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 تصویر 1 بازی BattleCat

 تصویر 2 بازی BattleCat

 تصویر 3 بازی BattleCat

 تصویر 4 بازی BattleCat

 تصویر 5 بازی BattleCat

 تصویر 6 بازی BattleCat

 تصویر 7 بازی BattleCat

 تصویر 8 بازی BattleCat

 تصویر 9 بازی BattleCat

سایت معتبر VGC هم اعتبار این تصاویر را تایید و اعلام کرده که BattleCat اثری در سبک شوتر اول شخص که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست ساخت قرار دارد.

اعضای این سایت البته گفته‌اند که این پروژه در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد و در نتیجه، انتظار رونمایی یا نمایشی از آن را نداشته باشید.

اما گیم‌پلی بازی دقیقا چه شکلی است؟ پروژه‌ی BattleCat تلفیقی از سه فرنچایز The Division و Ghost Recon و Splinter Cell به حساب می‌آید که شخصیت‌های هر سه را در قالب کاراکترهای قابل بازی در این اثر چندنفره‌ی آنلاین جمع کرده است.

تصاویر بالا نشان می‌دهند که هر شخصیت از قابلیت‌های منحصربه‌فردی بهره می‌برد که شامل قابلیت‌های تاکتیکی و آلتیمیت می‌شود؛ مشابه چیزی که در بازی‌های Apex Legends و Overwatch دیده‌ایم.

شرکت یوبی‌سافت پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد تمرکز بیشتری روی بازی‌های آنلاین و همچنین آثار با ساختار Free-to-Play داشته باشد. اولین قدم هم با رونمایی عنوان Tom Clancy’s The Division: Heartland برداشته شد.

قسمت ویژه‌ی Ubisoft Connect مخصوص E3 2021 ساعت ۲۳:۳۰ روز ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد و این شرکت فرانسوی نمایشی تازه از محصولات در حال تولید خود ارائه خواهد داد. با مراجعه به لینک زیر می‌توانید زمان‌بندی تمام رویداد و کنفرانس‌های رویداد E3 امسال را مشاهده کنید.

 

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.