خالق Twisted Metal احیای این سری بازی را بعید می‌داند

«دیوید جفی» از خالقان سری بازی Twisted Metal نسبت به شایعه‌ی احیای آن واکنش نشان داده و گفته که بعید است چنین اتفاقی در جریان باشد.

 

فرنچایز Twisted Metal که یک سری در سبک رانندگی با ماشین‌های جنگی است، سال ۱۹۹۵ میلادی و با انتشار قسمت اول روی کنسول پلی‌استیشن ۱ متولد شد. این سری هیچ‌وقت جزو بهترین فرنچایزهای پلی‌استیشن نبوده، اما به لطف استایل و گیم‌پلی خاص و همچنین، شخصیت‌های جذابی چون Sweet Tooth طرفداران متعددی دارد.

آخرین حضور این سری به سال ۲۰۱۲ و نسخه‌ی ریبوت باز می‌گردد که برای کنسول PS3 منتشر شد. سال‌ها بود که شاهد هیچ خبری از این فرنچایز نبودیم تا این‌که فوریه‌ی امسال، شرکت سونی از ساخت یک سریال لایواکشن بر مبنای آن خبر داد.

دیروز اما Tom Henderson شخصی که در زمینه‌ی لو دادن اطلاعات معتبر از دو سری Call of Duty و Battlefield شهرت دارد، توییتی را منتشر کرد که در آن عکسی از شخصیت Sweet Tooth و ماشین خاصش به چشم می‌خورد و بالای آن، عبارت 2023 نوشته شده بود.

توییت Tom Henderson

هندرسون با این توییت در واقع ادعا کرد که در سال ۲۰۲۳ شاهد نسخه‌ی جدید از سری بازی Twisted Metal خواهیم بود، اما یک نفر در این بین نظر متفاوتی دارد.

«دیوید جفی» خالق سری God of War و یکی از خالقان این سری که حالا به عنوان یوتیوبر با افراد فعال در صنعت بازی‌سازی گفتگو می‌کند، گفته که باور ندارد چنین شایعه‌ای حقیقت داشته باشد.

فکر نمی‌کنم که در حال حاضر شخص مورد علاقه‌ی سونی باشم، آن هم به خاطر این استریم و همه‌چیز (که در یوتیوب قرار می‌دهم).

اما اگر این قضیه حقیقت داشته باشد، خیلی خیلی ناراحت خواهم شد که سونی در بهترین حالت از من برای حضور در آن درخواست نکرده و در بدترین حالت، حداقل مرا در جریان نگذاشته که این اتفاق می‌افتد.

این آدم‌ها همان‌هایی هستند که سراغ من آمدند و من را با کسانی که در حال ساخت سریال تلویزیونی هستند متصل کردند. من تصور نمی‌کنم آن‌ها من را کنار بگذارند. حداقل در سطح شفاف روابط عمومی، آن‌ها می‌توانند بگویند که من هم (در پروژه) دخیل بودم.

من از صحبت‌های رسمی سونی یا اتفاقات پشت صحنه (در این باره) چیزی نشنیده‌ام و من خیلی چیزها از اتفاقات پشت صحنه می‌شنوم که قرار نیست آن‌ها را بگویم.

جفی همچنین به این موضوع اشاره کرد که فکر نمی‌کند سونی با توجه به عملکرد نه چندان خوب بازی Destruction AllStars قصد داشته باشد به این سرعت سراغ یک بازی دیگر در سبک ماشین‌سواری برود و از همین رو، ساخت یک نسخه‌ی جدید از Twisted Metal را حداقل در حال حاضر منتفی می‌داند.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.