تریلر رونمایی بازی Tom Clancy’s XDefiant را تماشا کنید

شرکت یوبی‌سافت دیشب به طور رسمی از بازی جدید خود با نام Tom Clancy’s XDefiant رونمایی کرد.

 

مدتی پیش بود که گزارشی مبنی بر ساخته شدن یک اثر جدید توسط شرکت یوبی‌سافت با اسم رمزی BattleCat در سطح اینترنت پخش شد؛ یک بازی چندنفره‌ی آنلاین که مخاطب را در قالب شخصیت‌های عناوین مختلف فرنچایز «تام کلنسی» مثل Splinter Cell و Ghost Recon و The Division قرار می‌دهد.

 

بازی جدید یوبی‌سافت با اسم رمز BattleCat در اینترنت لو رفت

 

دیشب شرکت Ubisoft بالاخره به طور رسمی و با انتشار یک تریلر از این عنوان رونمایی کرد. این بازی Tom Clancy’s XDefiant نام دارد و یک اثر آنلاین در سبک تیراندازی اول شخص خواهد بود که دو تیم شش نفره را مقابل هم قرار می‌دهد.

در XDefiant بازیکن می‌تواند از بین شخصیت‌های مختلف که در چند کلاس دسته‌بندی می‌شوند، یکی را به دلخواه انتخاب کند. استایل تیراندازی حالتی واقع‌گرایانه خواهد داشت و در عین حال با اثری سریع طرف خواهیم بود.

در حالت کلی اگر بخواهیم سیستم تیراندازی XDefiant را توصیف کنیم، می‌توان گفت که ترکیبی از دو بازی Rainbow Six Siege و سری Call of Duty است.

در بازی چهار کلاس مختلف وجود دارد که به عنوان Faction شناخته می‌شوند و هر کدام، نماینده‌ی یکی از فرنچایزهای تام کلنسی هستند؛ کلاس Support نماینده‌ی «اسپلینتر سل»، کلاس Tank نماینده‌ی Ghost Recon و دو کلاس Assault و Healer نماینده‌ی «دیویژن».

بازی در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی ندارد و تنها می‌دانیم که رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، گوگل استیدیا و آمازون لونا پلتفرم‌های مقصد آن خواهند بود.

بازی XDefiant به صورت Free-to-Play در دسترس قرار خواهد گرفت و از همان روز عرضه از امکان کراس‌پلی بین پلتفرم‌ها بهره خواهد برد. یک تست عمومی هم برای بازی در تاریخ ۵ آگوست (۱۴ مرداد) برگزار خواهد شد که تنها در دسترس بازیکنان آمریکایی و کانادایی خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.