آیا بازی The Medium برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود؟

این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان بازی The Medium قصد دارند تا این اثر را برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر کنند.

 

ابتدای سال میلادی جاری بود که جدیدترین اثر استودیوی لهستانی Bloober Team با نام The Medium برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس سری ایکس و اس عرضه شد.

حالا به نظر می‌رسد پلتفرم جدیدی میزبان این عنوان خواهد شد. طبق مشاهده‌ی سایت Gematsu بازی The Medium در سایت ESRB که مخصوص رده‌بندی سنی بازی‌هاست، برای کنسول پلی استیشن 5 ثبت شده است.

اگر به صفحه‌ی مخصوص این بازی در ESRB مراجعه کنید، خواهید دید که شرکت Kock Media به عنوان ناشر بازی ثبت شده است. این شرکت سه ماه پیش اعلام کرده بود که وظیفه‌ی انتشار نسخه‌ی فیزیکی The Medium را به عهده دارد.

هنوز تاریخ انتشاری برای این نسخه اعلام نشده، اما انتظار می‌رود در کنفرانس اینترنتی این شرکت که در رویداد E3 2021 برگزار می‌شود، شاهد مشخص شدن آن باشیم.

این اثر که در سبک وحشت روانشناسانه ساخته شده، مخاطب را در نقش زنی به نام Marianne قرار می‌دهد که قادر است بین دنیای واقعی و دنیای ارواح سفر کند. همین موضوع اساس گیم‌پلی بازی را تشکیل می‌دهد که بازیکن به صورت همزمان در هر دو دنیا به اکتشاف و پیشروی می‌پردازد.

بازی The Medium در حال حاضر روی هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس از طریق سرویس گیم پس در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.