بازی The Last of Us Part 2 را روی PS5 به‌صورت ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید

پچ تازه منتشر شده برای بازی The Last of Us Part 2 امکان تجربه‌ی آن به‌صورت ۶۰ فریم بر ثانیه را روی کنسول PS5 فراهم می‌کند.

 

استودیوی «ناتی داگ» دیروز یک پچ تازه برای بازی The Last of Us Part 2 منتشر کرد تا بالاخره کاربرانی که کنسول PS5 را خریده‌اند، قادر باشند آن را روی این پلتفرم با کیفیت بهتری تجربه کنند.

مسئول ارتباطات این استودیو Arne Meyer طی پستی در بلاگ پلی‌استیشن، درباره‌ی این پچ توضیحاتی را ارائه داده است. پچ نسخه‌ی ۱.۰۸ بازی به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد و تنظیماتی را اضافه می‌کند که اجازه خواهد داد فریم‌ریت را بین دو حالت ۳۰ و ۶۰ تغییر دهید.

به جز این مورد، وضوح تصویر هم بهبود یافته و بازی سریع‌تر بارگذاری خواهد شد. این را در نظر بگیرید که بازی همچنان با استفاده از قابلیت Backward Compatibility اجرا می‌شود.

اگرچه سونی و ناتی داگ تا به حال در این مورد اظهار نظر نکرده‌اند، اما احتمال دارد The Last of Us Part 2 در آینده یک نسخه‌ی مخصوص برای نسل پنجم پلی‌استیشن دریافت کند که با پیشرفت‌هایی چون پشتیبانی از ری‌تریسینگ همراه خواهد بود.

فرنچایز The Last of Us طی چند ماه خبرهای متعددی را به خود اختصاص داده است. از یک سو شاهد ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس این سری بازی هستیم و از سوی دیگر، شایعاتی از ساخت ریمیک قسمت اول برای PS5 خبر می‌دهد.

«نیل دراکمن» کارگردان این سری هم مدتی پیش اعلام کرده بود که ایده اولیه‌ی داستان قسمت سوم را همین حالا به رشته‌ی تحریر درآورده است، البته این گفته‌ی دراکمن به معنی حتمی بودن ساخت The Last of Us Part 3 نیست.

هم‌اکنون مشخص نیست که استودیوی ناتی داگ روی چه عنوانی کار می‌کند، اما طبق شایعاتی که طی یک سال گذشته به گوش رسیده، شاید با یک اثر کاملا جدید از سوی این استودیو در سبک اکشن ماجرایی طرف باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.