بازی The Ascent برای کنسول‌های پلی‌استیشن رده‌بندی سنی دریافت کرد

برای دومین بار طی چند ماه گذشته شاهد هستیم که بازی The Ascent برای انتشار روی کنسول‌های پلی‌استیشن رده‌بندی سنی دریافت می‌کند.

 

بازی The Ascent یکی از آثار شاخصی بود که در سال ۲۰۲۱ میلادی برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال خوبی از آن به عمل آمد.

این عنوان که توسط استودیوی Neon Giant در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده، شما را در یک دنیای سایبرپانک قرار می‌دهد و امکان تجربه‌ی آن به صورت کوآپ هم وجود دارد.

فروش مناسب و استقبال مخاطبان از این بازی باعث شد تا دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن از سازنده تقاضا کنند تا این اثر را برای پلتفرم‌های آن‌ها هم به ارمغان بیاورد. حالا به نظر می‌رسد که این اتفاق در شرف رخ دادن است.

ماه گذشته بود که یک سایت رده‌بندی سنی بازی‌ها در تایوان بازی The Ascent را برای نسل چهارم و پنجم از کنسول‌های پلی‌استیشن رده‌بندی کرد. حالا شاهد هستیم که سایت ESRB هم اقدام مشابهی را انجام داده است.

سایت ESRB که نهاد اصلی رده‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی در آمریکا محسوب می‌شود، صفحه‌ی بازی The Ascent را به‌روزرسانی کرده و حالا PS4 و PS5 را بین پلتفرم‌های آن می‌بینیم.

استودیوی Neon Giant قبلا هم نسبت به درخواست انتشار بازی برای پلی‌استیشن واکنش نشان داده و گفته بود که به نظر آن‌ها اهمیت می‌دهد. با توجه به اتفاقی رخ داده، دیگر انتشار The Ascent روی پلتفرم پلی‌استیشن قطعی است و تنها باید منتظر اعلام زمان انتشار آن باشیم.

همان طور که بالاتر هم اشاره شد، این اثر در حال حاضر برای Xbox Series X|S و Xbox One و PC در دسترس قرار دارد. این بازی را همچنین می‌توانید از طریق سرویس ایکس‌باکس گیم پس هم تجربه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.