بازی Tell Me Why را همین حالا به صورت رایگان دریافت کنید

شرکت مایکروسافت از امروز بازی Tell Me Why را به صورت رایگان در دسترس قرار داده و می‌توانید آن دریافت کنید و برای همیشه نگه دارید.

 

بازی Tell Me Why ششمین اثر استودیوی فرانسوی Dontnod Entertainment سازنده‌ی عناوین شاخصی چون Life is Strange و Vampyr است که در سبک ماجرایی و داستان محور ساخته و سال گذشته‌ی میلادی، توسط شرکت مایکروسافت منتشر شد.

این اثر که در قالب سه اپیزود در سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد، داستان خواهر و برادر دوقلویی را روایت می‌کند که پس از ده سال، دوباره در شهر قدیمی محل زندگی‌شان همدیگر را ملاقات می‌کنند و می‌خواهند از حقیقت پشت پرده‌ی مرگ مادرشان آگاه شوند.

استودیوی «دونت‌ناد» مشابه Life is Strange اینجا هم برای شخصیت‌های اصلی، یک قدرت فرابشری قرار داده که روی گیم‌پلی هم تاثیر می‌گذارد.

شرکت مایکروسافت حال بازی Tell Me Why را روی هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس به صورت رایگان برای دریافت قرار داده است.

پیش از این اپیزود اول بازی به طور رایگان در دسترس بود، اما حالا قادر هستید هر سه اپیزود را دریافت کنید و برای همیشه در حساب خود نگه دارید. شما تا انتهای ماه ژوئن یعنی تا سی روز دیگر فرصت دارید این کار را انجام دهید.

برای دریافت این بازی کافی‌ست تا از طریق کنسول یا پی‌سی وارد حساب ایکس‌باکس یا مایکروسافت خود شوید و سپس به صفحه‌ی مخصوص بازی در استور ایکس‌باکس (برای نسخه‌ی کنسولی) یا در استور مایکروسافت (برای نسخه‌ی PC) بروید و دکمه‌ی دریافت یا Get را انتخاب کنید.

دریافت رایگان بازی Tell Me Why

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.