۳ ریمستر یا ریمیک توسط شرکت Take-Two Interactive در حال ساخت است

شرکت Take-Two Interactive به طور رسمی اعلام کرد که استودیوهای زیرمجموعه در حال کار روی ۳ ریمستر یا ریمیک هستند.

 

چند روز پیش شاهد بودیم که شرکت Take-Two Interactive صاحب دو نام مشهور Rockstar Games و 2K Games یک گزارش مالی از عملکرد خود در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر کرد که در آن، رونمایی احتمالی از یک بازی استراتژی بر مبنای قهرمانان مارول به چشم می‌خورد.

 

شرکت 2K Games این ماه یک بازی جدید رونمایی خواهد کرد

 

پس از آن گزارش، مدیران این شرکت در یک ارائه به شرح جزئیاتی از برنامه‌های خود برای دو سال آینده پرداختند. مواردی چون ریمستر نسل نهمی بازی GTA V برای Xbox Series X|S و PlayStation 5 هم میان این جزئیات به چشم می‌خورد.

اما در این بین یک مورد بسیار جالب وجود دارد؛ استودیوهای زیرمجموعه‌ی شرکت Take-Two Interactive در حال ساخت ۳ ریمستر یا ریمیک هستند. مشخص نیست که کدام یکی از دو شرکت راکستار یا 2K Games مسئولیت ساخت این سه بازی را به عهده دارند.

اگر قرار بر حدس باشد، بدون شک بیشتر جواب‌ها شامل عناوین قدیمی‌تر راکستار مثل قسمت اول Red Dead Redemption یا نسخه‌های San Andreas و Vice City از سری GTA خواهد بود. حتی می‌توان دو قسمت اول «مکس پین» و بازی Bully را هم میان احتمالات قرار داد.

طی سال‌های اخیر شرکت راکستار حساسیت زیادی روی بازسازی نسخه‌های قدیمی GTA توسط طرفداران دارد و به صورت قانونی علیه آن‌ها اقدام می‌کند. این موضوع احتمال وجود حداقل یک نسخه از سری GTA را بین این سه ریمستر یا ریمیک بالا می‌برد.

از سوی دیگر حدس خاصی بین عناوین شرکت 2K Games وجود ندارد، چرا که ریمستر بسیاری از آن‌ها مثل سری بایوشاک، بوردرلندز و مافیا برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه شده‌اند. شاید تنها احتمال ممکن، سری بازی The Darkness و همچنین عنوان Spec Ops: The Line باشد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما کدام یک از عناوین Take-Two Interactive ریمستر یا ریمیک خواهند شد؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.