با طرح استریمر پلاس آپارات آشنا شوید

طرح استریمر پلاس آپارات، به استریمرهای تازه‌کار کمک می‌کند تا زودتر به درآمدزایی از این شغل برسند.

به گزارش روابط عمومی آپارات گیم، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که قدم به راه استریم می‌گذارند، رسیدن به درآمدزایی است. با توجه به هزینه‌بر بودن ارتقای تجهیزات مربوط به استریم، رسیدن به درآمدزایی می‌تواند به استریمرها کمک کند تا زودتر تجهیزات خود را ارتقا و کیفیت استریم خود را افزایش دهند. یکی از راه‌های درآمدزایی استریمرها از راه دونیت است. با این حال، روش‌های درآمدزایی که خود پلتفرم‌ها نظیر آپارات گیم در اختیار استریمرها قرار می‌دهند، به‌شکلی ایمن‌تر و بدون درگیر کردن آن‌ها با مسائلی چون ریفاند، برای آن‌ها درآمدزایی دارد.

در گذشته دو گروه از استریمرهای آپارات گیم امکان استفاده از سیستم‌های درآمدزایی این پلتفرم را داشتند. این دو گروه استریمرهای سطح الماس و سطح طلایی آپارات گیم بودند. از امروز، استریمرهای تازه‌کار نیز می‌توانند با عضویت در طرح استریمر پلاس آپارات، از دو راه درآمدزایی در این پلتفرم یعنی اشتراک و روبی بهره‌مند شوند. برای عضویت در این طرح، دو حد نصاب داشتن ۶ ساعت مدت زمان استریم در پلتفرم آپارات و داشتن حداقل ۵۰ دنبال‌کننده در نظر گرفته شده است.

نکته قابل توجه، این است که بر خلاف استریمرهای سطح الماس و طلایی، استریمرهای عضو برنامه استریمر پلاس از مزایای تبلیغاتی آپارات گیم بهره‌مند نخواهند شد، اما می‌توانند در کنار استفاده از سرویس‌های درآمدزایی آپارات گیم، از قابلیت‌هایی که قبلا فقط در اختیار استریمرهای سطح طلایی و الماس بود، مانند استریم‌ گروهی (اسکواد استریم)، کاربران ویژه، فعال‌سازی چت فقط برای مشترکین و غیره نیز استفاده کنند. همچنین، نشانی هم برای استریمرهای عضو برنامه استریمر پلاس در نظر گرفته نشده است. البته، استریمرهای عضو برنامه استریمر پلاس نیز می‌توانند با ادامه فعالیت و رسیدن به حدنصاب‌های سطح طلایی و الماس، برای دریافت نشان مربوطه و برخورداری از مزایای آن اقدام کنند.

در پایان، باید گفت که سهم آپارات گیم از اشتراک‌های فروخته شده توسط استریمرهای طرح استریمر پلاس ۵۰ درصد است. همچنین، هر روبی اهدایی به استریمرهای طرح استریمر پلاس ۷۰۰ ریال برای آن‌ها درآمد به همراه خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.