بازی Starfield به احتمال زیاد در انحصار پلتفرم ایکس‌باکس خواهد بود

طبق یک ادعای تازه، بازی مورد انتظار Starfield قرار است یک عنوان انحصاری برای پلتفرم ایکس‌باکس باشد.

 

عنوان Starfield در کنار قسمت ششم The Elder Scrolls مهم‌ترین آثاری هستند که شرکت بتزدا روی آن‌ها کار می‌کند. پس از خریده شدن این ناشر مشهور توسط مایکروسافت، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که مطرح شد این بود که آیا عناوین بعدی بتزدا انحصاری ایکس‌باکس خواهد شد یا خیر.

حال طبق یک ادعای تازه از سوی «جف گراب» نویسنده‌ی سایت VentureBeat که بسیاری از ادعاهای قبلی‌اش درست از اب درآمده، عنوان «استارفیلد» جزو مواردی خواهد بود که شامل انحصار خواهد شد.

گراب در توییتی و در واکنش به توییت یک یوتیوبر، اعلام کرد بازی Starfield فقط برای کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و در نتیجه، خبری از عرضه‌ی آن برای پلتفرم پلی‌استیشن نخواهد بود.

در حال حاضر دو شرکت مایکروسافت و بتزدا واکنشی به این ادعای گراب نشان نداده‌اند، اما در صورت درست بودن این خبر، بازی از همان روز عرضه در سرویس ایکس‌باکس گیم پس در دسترس خواهد بود.

پیش از این حضور شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2021 تایید شد و به احتمال زیاد، شاهد رونمایی‌های مهمی از سوی این ناشر خواهیم بود. امید می‌رود که استارفیلد هم جزو این عناوین باشد.

همچنین طی روزهای گذشته، چند تصویر از این اثر علمی تخیلی مورد انتظار در سطح اینترنت پخش شده که احتمالا مربوط به مراحل اولیه‌ی ساخت آن هستند.

 

بازی Starfield تصویر 1 بازی Starfield تصویر 2 بازی Starfield تصویر 3 بازی Starfield تصویر 4 بازی Starfield تصویر 5 بازی Starfield تصویر 6

 

دربار‌ه‌ی تاریخ انتشار این بازی هم ادعاهای مختلفی وجود دارد؛ پیش از این انتظار می‌رفت که بازی تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود، اما اخیرا گزارشی ادعا کرد این اتفاق رخ نخواهد داد.

شرکت Bethesda و استودیوهای زیرمجموعه‌اش در حال حاضر بسیار پرکار هستند؛ تا پایان سال جاری میلادی شاهد انتشار دو بازی Deathloop و Ghostwire: Tokyo خواهیم بود. همچنین شعبه‌ی آستین استودیوی Arkane هم در حال حاضر روی یک پروژه‌ی تازه کار می‌کند که هنوز از آن رونمایی نشده است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.