کارگردان بازی Starfield آن را اسکایریم در فضا توصیف می‌کند

«تاد هاوارد» کارگردان بازی مورد انتظار Starfield در مصاحبه‌ای آن را اسکایریم در فضا توصیف کرده است.

 

عنوان علمی تخیلی استارفیلد یکشنبه‌ی همین هفته در کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2021 با یک تریلر جدید حضور داشت. این تریلر علاوه بر این‌که گرافیک بازی را به نشان می‌داد، تاریخ انتشار را هم مشخص کرد.

حال و پس از چند سال سکوت، بالاخره سازندگان لب به سخن گشوده‌اند و اطلاعات مختلفی را از آن ارائه داده‌اند. در این بین تعدادی از اعضای تیم تولید عبارت جالبی را برای توصیف آن به کار برده‌اند.

رئیس بخش مدیریت شرکت بتزدا Ashely Cheng در مصاحبه با واشنگتن پست، بازی استارفیلد را شبیه‌ساز هان سولو (از شخصیت‌های فرنچایز استار وارز) توصیف کرده است:

برای من، استارفیلد شبیه‌ساز هان سولو است. سوار سفینه شو، کهکشان را بگرد و کارهای باحال انجام بده.

از سوی دیگر تاد هاوارد کارگردان بازی که خالق بسیاری از عناوین شاخص بتزدا چون اسکایریم و قسمت‌های سوم و چهارم Fallout است هم در مصاحبه با سایت تلگراف Starfield را اسکایریم در فضا می‌داند.

هاوارد برای توصیف استارفیلد این گونه گفته که انگار ناسا با ایندیانا جونز ملاقات کند و هر دو League of Extraordinary Gentlemen را ملاقات کند. او برای توصیف بیشتر از عبارت «اسکایریم در فضا» هم استفاده کرد.

این بازی از لحاظ ساختاری یک جورهایی شبیه اسکایریم است، جایی که شما قرار است کسی باشید که می‌خواهید باشید. پس از آن گروه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید و واقعا مسیر خود را شکل دهید.

هاوارد در گفتگو با واشنگتن پست هم اطلاعات جالبی از روند ساخت بازی ارائه داد. برای مثال او گفت که در ابتدا با تعیین هویت استارفیلد مشکل داشتند و مدتی طول کشید تا پایه‌های دنیا و داستان آن را خلق کنند.

از اطلاعات دیگری که درباره‌ی استارفیلد منتشر شده می‌توان به این اشاره کرد که بازی المان‌های هاردکورتری نسبت به اسکایریم یا Fallout 4 خواهد داشت و نقش‌آفرینی هاردکورتری خواهد بود. همچنین بازی هر دو زاویه دید اول شخص و سوم شخص را خواهد داشت.

بازی Starfield در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.