یک بازی جدید از سری Splinter Cell احتمالا در حال ساخت است

گزارش جدیدی ادعا می‌کند که شرکت یوبی‌سافت بالاخره قصد دارد تا یک نسخه‌ی جدید از سری بازی محبوب Splinter Cell بسازد.

 

آخرین باری که شاهد یک بازی از سری به‌یادماندنی «اسپلینتر سل» بودیم به سال ۲۰۱۳ و نسخه‌ی Blacklist باز می‌گردد. پس از آن شاهد حضور شخصیت اصلی این مجموعه «سم فیشر» در دیگر بازی‌های یوبی‌سافت مثل Ghost Recon Wildlands و حتی Rainbow Six Siege بودیم، اما فقدان یک نسخه‌ی جدید از این سری تمام این سال‌ها حس شد.

طرفداران سری بازی Splinter Cell به شدت نسبت به اقدامات یوبی‌سافت در سال‌های اخیر واکنش منفی نشان دادند و به حضور سم فیشر در بازی‌های دیگر به جای ساخت نسخه‌ی جدید شدیدا اعتراض داشتند.

حالا و طبق گزارش جدیدی که سایت VGC منتشر کرده، بالاخره یوبی‌سافت از خر شیطان پیاده شده و می‌خواهد نسخه‌ی جدید اسپلینتر سل را بسازد. پس از بازخوردهای منفی علیه بازی‌ موبایل و همچنین یک نسخه‌ی فرعی که برای واقعیت مجازی ساخته شده، حالا یوبی‌سافت ساخت یک نسخه‌ی اصلی از این سری را در دستور کار قرار داده است.

این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه قرار دارد و قرار نیست شعبه‌ی مونترال سازنده‌ی آن باشد. وی‌جی‌سی همچنین گفته که احتمال دارد سال میلادی آینده شاهد رونمایی این اثر باشیم.

یوبی‌سافت یک سال پیش و با همکاری فیسبوک از یک اسپلینتر سل جدید رونمایی کرده بود که البته در انحصار هدست واقعیت مجازی Oculus قرار داشت و همین قضیه خشم طرفداران را برانگیخته بود.

شرکت فرانسوی Ubisoft طی یک سال گذشته از سیاست‌های جدیدی برای عناوین آینده‌ی خود پرده برداشته و اعلام کرده که قصد دارد بیشتر روی بازی‌های سرویس محور با ساختار Free-to-Play تمرکز کند.

تا به حال دو بازی The Division Heartland و Ghost Recon Frontline بر پایه‌ی همین ساختار رونمایی شده‌اند. سری Assassin’s Creed هم قرار است از نسخه‌ی بعدی به یک اثر سرویس محور بسیار وسیع تبدیل شود که طی یک دهه محتواهای جدید دریافت خواهد کرد و متحول خواهد شد.

یوبی‌سافت ساخت بازی Assassin’s Creed Infinity را تایید کرد

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.