یک بازی جدید بر اساس دنیای South Park در دست ساخت است

طبق یک گزارش تازه در حال حاضر، یک بازی جدید بر اساس دنیای South Park در دست ساخت قرار دارد.

 

سریال انیمیشنی South Park که اواسط ماه جاری میلادی ۲۴ سالگی خود را جشن می‌گیرد، یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی دنیاست که نام آن را می‌توان در کنار آثار شاخصی چون The Simpsons و The Family Guy قرار داد.

محبوبیت این سریال به حدی بود که خالقان آن تصمیم گرفتند تا آن در فرم‌های دیگری چون بازی‌های ویدیویی هم گسترش دهند. تلاشی که ثمر آن خلق چند بازی مختلف طی سال‌ها بود.

به‌تازگی خالقان این فرنچایز یعنی Trey Parker و Matt Stone به مبلغ ۹۰۰ میلیون دلار با شرکت ViacomCBS امضا کرده‌اند که طبق آن، طی شش سال آینده شاهد ساخت چند سریال و فیلم فرعی مختلف از South Park خواهیم بود.

اما این پایان ماجرا نیست، چرا که به ادعای سایت بلومبرگ یک بازی جدید هم بر اساس دنیای South Park در دست ساخت قرار دارد. بلومبرگ این ادعا را بر اساس یکی از ایمیل‌های «مت استون» مطرح کرده که نشان می‌دهد بازی در استودیوی داخلی او و پارکر ساخته خواهد شد.

متاسفانه جزئیات بیشتری در این باره مشخص نیست و حتی نمی‌دانیم که بازی در چه سبکی جریان خواهد داشت. آخرین آثار ساخته شده در سبک نقش‌آفرینی جریان داشتند.

مهم‌ترین بازی‌های بر اساس فرنچایز South Park دو نسخه‌ی The Stick of Truth و Fractured But Whole هستند که نسخه‌ی اول، توسط استودیوی مشهور Obsidian Entertainment و دومی توسط شعبه‌ی سن‌فرانسیسکوی یوبی‌سافت ساخته شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.