یک بازی چندنفره بر اساس فرنچایز South Park در حال ساخت است

بر اساس یک آگهی استخدام، یک بازی چندنفره از فرنچایز مشهور South Park هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد.

 

تابستان امسال بود که «تری پارکر» و «مت استون» خالقان سریال South Park قراردادی به ارزش ۹۰۰ میلیون برای ساخت محصولات جدید از این فرنچایز مثل فیلم، سریال و بازی ویدیویی طی شش سال آینده امضا کردند.

 

یک بازی جدید بر اساس دنیای South Park در دست ساخت است

 

همان موقع سایت بلومبرگ گزارشی ادعا کرد که از ساخته شدن یک بازی جدید توسط استودیوی داخلی پارکر و استون خبر می‌داد. حالا جزئیاتی از یک بازی جدید در دسترس قرار گرفته که نشان می‌دهد پروژه‌های بیشتری بر اساس فرنچایز South Park در مرحله‌ی تولید قرار دارند.

این قضیه با مشاهده‌ی یک آگهی استخدام در سایت استودیوی Question فاش شد؛ استودیویی که به خاطر ساخت بازی The Blackout Club شهرت دارد. این آگهی همچنین نشان می‌دهد که با یک بازی چندنفره در فرنچایز South Park طرف خواهیم بود. طبق آگهی، استودیوی Question به دنبال طراح ارشد مرحله است که سابقه‌ی انتشار حداقل یک بازی چندنفره داشته باشد.

طی یک دهه‌ی گذشته شاهد انتشار دو بازی از فرنچایز «ساوث پارک» بودیم؛ نسخه‌ی The Stick of Truth و ادامه‌ی آن The Fractured But Whole که اولی توسط استودیوی شناخته‌شده‌ی Obsidian Entertainment و دومی توسط شعبه‌ی سن فرانسیسکوی یوبی‌سافت ساخته شد.

تعدادی از اعضای سازنده‌ی دو بازی ذکر شده هم‌اکنون در استودیوی Question مشغول به کار هستند، اما به نظر می‌رسد این بار با یک اثر تک‌نفره در سبک نقش‌آفرینی تاکتیکی طرف نیستیم یا در ایده‌آل‌ترین حالت، عنوان بعدی شامل هر دو بخش داستانی و چندنفره خواهد بود.

اگر از طرفداران South Park هستید، دوست دارید چه بازی‌ای و در چه سبکی بر اساس این فرنچایز ساخته شود؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.