یک اسپیدرانر بازی Sekiro: Shadows Die Twice را با چشمان بسته تمام کرد!

دیشب یک اسپیدرانر به صورت زنده موفق شد تا بازی Sekiro: Shadows Die Twice را با چشم بسته به اتمام برساند.

 

یکی از جذاب‌ترین رویدادهای مطرح در حوزه ی بازی‌های ویدیویی، رویداد Games Done Quick یا به اختصار GDQ است که ژانویه‌ی هر سال برگزار می‌شود و افراد مختلفی با هدف جمع‌آوری کمک مالی برای نهادهای مختلف به تمام کردن بازی‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن می‌پردازند.

رویداد GDQ 2022 که از روز ۱۹ دی آغاز شده بود، امروز پایان خود را جشن می‌گیرد. طی این یک هفته شاهد اسپیدران بازی‌های مختلفی بودیم که تعدادی از عناوین شاخص استودیوی From Software از جمله Dark Souls و Sekiro: Shadows Die Twice هم بین آن‌ها حضور داشتند.

یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین اسپیدران‌های دوره‌ی امسال اما دیشب رقم خورد که یک استریمر با لقب Mitchriz بازی Sekiro: Shadows Die Twice را در حالی به صورت زنده تمام کرد که چشم‌های او بسته بودند.

جالب‌تر این‌که او کل بازی را در چنین وضعیتی تنها طی دو ساعت به اتمام رساند که یک رکورد خارق‌العاده به حساب می‌آید. او با استفاده از متد حرکتی مخصوص خود و تنها با اتکا به صداهای داخل بازی چنین دستاوردی را رقم زد.

استریمر Mitchriz قبلا موفق شده تا سکیرو را در چنین حالتی زیر دو ساعت تمام کند، اما این اولین باری بود که او در یک رویداد بزرگ چنین کاری را انجام می‌داد. او بازی را به طور دقیق در ۲ ساعت و ۳۵ ثانیه به اتمام رساند. لازم به ذکر است که این رکورد با رسیدن به پایان بد بازی یعنی Shura انجام شد.

علاوه بر چشم بسته بودن و اتمام سکیرو در زمان کوتاه، نکته‌ی جذاب دیگر این اسپیدران، شکست دادن بسیاری از باس‌ها بدون دریافت حتی یک ضربه از آن‌ها بود که جذابیت کل قضیه را دوچندان می‌کند. شما می‌توانید ویدیوی کامل این اسپیدران را از طریق این لینک در توییچ مشاهده کنید.

طبق اعلام رسمی، رویداد GDQ 2022 موفق به جمع‌آوری مبلغ ۳ میلیون و ۴۱۶ هزار ۷۲۹ دلار شده که بیشترین مبلغ جمع شده در تاریخ این رویداد به حساب می‌آید. این پول به موسسه‌ی Prevent Cancer با هدف کمک به درمان بیماری سرطان اهدا خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.