تیم سازنده‌ی ریبوت Saints Row نسبت به انتقادات واکنش نشان داد

استودیوی Volition خالق سری Saints Row که هم‌اکنون روی نسخه‌ی ریبوت آن کار می‌کند، نسبت به انتقادات مطرح شده واکنش نشان داد.

 

اولین نمایش مراسم Opening Night Live که افتتاحیه‌ی نمایشگاه Gamescom 2021 محسوب می‌شد، به ریبوت سری Saints Row اختصاص داشت؛ یک تریلر سینماتیک که مخاطب را با شخصیت‌های اصلی آشنا می‌کند.

اگر تجربه‌ی یکی از نسخه‌های قبلی این سری را داشته باشید، پس در همان نگاه اول متوجه خواهید شد که این تریلر، حال و هوای کاملا متفاوتی نسبت به گذشته‌ی سری دارد و حتی شهر و شخصیت‌ها هم کاملا عوض شده‌اند.

ظاهرا این تغییرات اصلا به مذاق طرفداران Saints Row خوش نیامده و انتقاد زیادی نسبت به آن مطرح کردند. هنگام نوشتن این خبر، تریلر رونمایی بازی در چنل یوتیوب رسمی‌اش بیش از ۶۸۳ هزار بار دیده شده، اما نسبت لایک به دیسلایک آن ۱۹ هزار به ۳۶ هزارتاست که از ناراضی بودن افراد بسیاری حکایت دارد.

کاربران مختلف حتی اعتراض خود را در شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر هم نشان داده‌اند. اکانت رسمی بازی هم در مقابل این انتقادها واکنش داشته، اما احتمالا این واکنش چیزی نیست که انتظارش را دارید.

برای مثال این اکانت در جواب یکی از توییت‌های انتقادی، گیف Haters Gonna Hate را ریپلای کرده که نشان می‌دهد تیم سازنده‌ی ریبوت Saints Row در برابر این انتقادات از خود دفاع می‌کنند. حتی در یک توییت دیگر این دفاع به صورت مستقیم مطرح شده است.

توییتر Saints Row

ما از این بازی عقب‌نشینی نمی‌کنیم. ما متوجه می‌شویم؛ این (بازی) تازه است و این واکنش شوکه‌کننده به ریبوت شبیه چیز دیگری (منظور رونمایی‌های دیگر) نبود. آن گیف قرار بود این (منظور) را منتقل کند.

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی Volition از نتیجه‌ی نهایی بازی خود مطمئن است و اگرچه تریلر رونمایی کاملا با حال و هوای قبل فاصله گرفته، اما شاید تجربه‌ی محصول نهایی نظر این افراد معترض را تغییر دهد.

ریبوت سری Saints Row در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (۶ اسفند ۱۴۰۰) برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.