دموی بازی Resident Evil Village را روی PC به طور نامحدود بازی کنید

جدیدترین دموی بازی Resident Evil Village از دیروز در دسترس قرار گرفته، اما همین حالا بازیکنان روی پلتفرم PC فهمیده‌اند که محدودیت زمانی آن را چگونه برطرف کنند.

 

آخرین دمو از نسخه‌ی جدید سری «رزیدنت ایول» از دیروز در دسترس کاربران پلتفرم‌های مختلف قرار گرفت. این دمو تا آخر هفته برای تجربه در دسترس قرار دارد و یک محدودیت زمانی ۶۰ دقیقه‌ای برای آن تعیین شده است.

اما کاربران پلتفرم PC مثل همیشه راهی را پیدا کرده‌اند تا دموی بازی Resident Evil Village دیگر به ۶۰ دقیقه محدود نباشد. به این ترتیب یک هفته‌ی کامل فرصت خواهید داشت تا این دمو را زیر و رو کنید.

کاربری در استیم با لقب Leaves که این ترفند را کشف کرده، آن را در فروم استیم با دیگران به اشتراک گذاشته است. برای حذف محدودیت زمانی دمو باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. قابلیت Steam Cloud را برای دمو غیرفعال کنید
  2. نرم‌افزار Steam SAM (Steam Achievement Management) را دانلود کنید
  3. فایل‌های ذخیره‌ی دمو را از دستگاه خود پاک کنید (این فایل در آدرس

D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\ قرار دارد. به جای درایو D باید درایوی که استیم را در آن نصب کرده‌اید جایگزین کنید)

  1. نرم‌افزار Steam SAM را باز کنید
  2. دموی RE8 را انتخاب کنید
  3. آمار و اچیومنت‌ها را حذف و سپس روند را تایید کنید

 

با این کار، تایمر دموی بازی Resident Evil Village دوباره صفر می‌شود و یک ساعت دیگر زمان خواهید داشت به گشتن محیط روستا و قلعه بپردازید. توجه کنید که پس از هر یک ساعت تجربه باید این کار را دوباره انجام دهید.

بازی مورد انتظار Resident Evil Village جمعه‌ی این هفته برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. پنجشنبه‌ی این هفته هم شاهد انتشار نمره‌های اعطا شده به این اثر توسط سایت‌ها و مجلات مختلف خواهیم بود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.