جزئیات پچ روز اول بازی Ratchet & Clank: Rift Apart مشخص شد

شرکت سونی و استودیوی Insomniac Games جزئیات پچ روز اول بازی مورد انتظار Ratchet & Clank: Rift Apart را اعلام کردند.

 

جدیدترین قسمت از سری Ratchet & Clank پنج روز دیگر منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان بالاخره می‌توانند جدیدترین ماجراجویی این تیم جذاب را تجربه کنند.

اگر بازی را پیش‌خرید کرده باشید، همین حالا قدر هستید تا آن را پری‌لود کنید، اما روز عرضه یک پچ عرضه خواهد شد که قرار است امکانات بیشتری برای بازیکن به ارمغان بیاورد.

استودیوی Insomniac Games طی یک توییت اعلام کرد با دریافت پچ روز اول بازی Ratchet & Clank: Rift Apart دو حالت گرافیکی Performance و Performance RT در دسترس قرار خواهد گرفت.

حالت اول یعنی Performance روی اجرای بازی با فریم‌ریت ثابت ۶۰ تمرکز دارد، اما در حالت Performance علاوه بر آن، ری‌تریسینگ هم فعال خواهد بود.

قطعا به ازای فریم‌ریت ثابت، بازی در این دو حالت در وضوح تصویر 4K اجرا نخواهد شد، اما اینسامنیاک اعلام نکرده که وضوح در این حالت‌ها چقدر خواهد بود.

به جز تنظیمات گرافیکی، تنظیمات متعددی در بخش Accessibility مثل تعیین حالت شلیک، تغییر حالت هدف‌گیری و گزینه‌هایی برای افراد دارای مشکلات دیداری و شنیداری وجود خواهد داشت تا هر نوع مخاطبی بتواند از تجربه‌ی آن لذت ببرد.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد به طور انحصاری برای PS5 در دسترس قرار خواهد گرفت و اولین اثری خواهد بود که پتانسیل واقعی این کنسول نسل نهمی را نشان خواهد داد.

نقدها و نمرات اعطا شده به این بازی توسط سایت‌ها و مجلات مختلف، ساعت ۱۸:۳۰ پس‌فردا ۱۸ خرداد به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.