آیا PUBG به یک بازی Free-to-Play تبدیل خواهد شد؟

به‌تازگی یک استخراج‌کننده‌ی اطلاعات ادعا کرده که احتمالا سازندگان بازی PUBG می‌خواهند آن را به یک اثر Free-to-Play تبدیل کنند.

 

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds اثری بود که در سال ۲۰۱۷ میلادی، آغازگر موج محبوبیت عناوین بتل رویال شد و پس از آن استودیوهای متعدد به ساخت بازی در این سبک روی آوردند.

حال دیروز شرکت Krafton ناشر بازی به طور رسمی اعلام کرد که نام رسمی این اثر از PlayerUnknown’s Battlegrounds به PUBG: Battlegrounds تغییر کرده است. شرکت Krafton با این تغییر نام قصد دارد تا تمام محصولات فرنچایز PUBG را تحت یک برند مشخص قرار دهد.

طی تقریبا چهار سال، این عنوان بیش از ۷۰ میلیون نسخه فروش داشته و حداقل یک میلیارد نفر آن را روی گوشی‌های هوشمند تجربه کرده‌اند، محبوبیت PUBG اما با وجود عناوینی چون «فورتنایت» و «ایپکس لجندز» مثل گذشته نیست؛ عناوینی که به صورت F2P در دسترس قرار دارند.

حال به‌تازگی یک دیتاماینر یا استخراج‌کننده‌ی اطلاعات که مهارت‌شان، جستجو در فایل‌های بازی‌ها و یافتن اطلاعات جدید است، ادعا کرده که بازی PUBG احتمالا در آینده به یک اثر Free-to-Play تبدیل خواهد شد.

این شخص که در توییتر با لقب PlayerIGN شناخته می‌شود، ادعا کرده که Krafton می‌خواهد با رایگان کردن موقتی بازی برای یک هفته و طی باز‌ه‌های زمانی مختلف، بازخورد طرفداران را دریافت کند و بر اساس آن‌ها تصمیم نهایی بگیرد.

بازی PUBG از تاریخ ۱۰ تا ۱۶ آگوست (۱۹ تا ۲۵ مرداد) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود که طبق ادعای PlayerIGN یک تست است تا در نهایت این عنوان به صورت دائمی F2P شود.

بازی PUBG: Battlegrounds هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس‌باکس و پلی‌استیشن، گوگل استیدیا و اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. همچنین نسخه‌های موبایلی را می‌توانید به صورت رایگان دریافت و تجربه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.