نمرات اعطا شده به بازی Psychonauts 2 منتشر شدند

سایت‌ها و مجامع مختلف نقد بازی‌های ویدیویی امروز با اتمام محدودیت، نقدهای خود بازی مورد انتظار Psychonauts 2 را منتشر کردند.

 

جدیدترین اثر استودیوی خوش‌نام Double Fine ادامه‌ای بر اولین اثر آن‌ها یعنی Psychonauts محسوب می‌شود که شانزده سال پیش منتشر شد و حالا دوباره شاهد بازگشت شخصیت Raz و سازمان سایکوناتز هستیم.

حالا و در وضعیتی که دو روز تا انتشار بازی Psychonauts 2 هستیم، سایت‌ها و مجلات مختلف نقدها و نمرات خود برای این اثر را به طور عمومی در دسترس قرار داده‌اند که حاکی از کیفیت بالای بازی و استقبال منتقدان از آن است.

در حال حاضر میانگین نمرات بازی در سایت متاکریتیک، برای ایکس‌باکس سری ایکس از ۴۶ نقد ۸۷ و برای رایانه‌های شخصی از ۲۹ نقد ۸۹ است. بازی بازی علاوه بر کنسول‌های نسل هشتم و نهم مایکروسافت و پی‌سی، برای پلی‌استیشن ۴ هم منتشر خواهد شد.

تصویر بازی Psychonauts 2

در ادامه نمرات تعدادی از سایت‌ها و مجلات شاخص به این اثر را مشاهده می‌کنید.

VG247 – 5/5

PC Gamer – 89/100

IGN – 8/10

Game Informer – 9/10

GameSpot – 9/10

Telegraph – 8/10

VGC – 8/10

Eurogamer – Recommended

 

سایت گیم‌اسپات در نقد خود گفته که دستاورد استادانه‌ی «دابل فاین» در داستان، گیم‌پلی و کارگردانی باعث شده تا «سایکوناتز ۲» بهترین اثر این استودیو تا به حال باشد. منتقد سایت گیم اینفورمر هم ادعا کرده که این اثر از تمام لحاظ، بهتر از قسمت قبلی است و یک پیشرفت مشهود به حساب می‌آید.

طبق نقدها، شاخص‌ترین بخش بازی داستان و شخصیت‌پردازی آن است که بسیار عمیق کار شده و به مضامین مهمی در رابطه با ذهن انسان و مسائل روانی می‌پردازد. همچنین استودیوی دابل‌فاین در خلق یک گیم‌پلی جذاب در سبک پلتفرمینگ و یک دنیای رنگارنگ و متنوع، کاملا موفق عمل کرده است.

سایت‌های متعددی هم از این بازی به عنوان یکی از بهترین آثار سال ۲۰۲۱ یاد کرده‌اند و آن را یکی از نامزدان کسب جایزه‌ی بهترین بازی سال می‌دانند. بازی Psychonauts 2 پس‌فردا برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر خواهد شد و همچنین از طریق سرویس گیم پس هم در دسترس خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.