کپکام از تاخیر در انتشار بازی Pragmata خبر داد

شرکت کپکام به طور رسمی اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی Pragmata را یک سال به تاخیر انداخته است.

 

عنوان Pragmata یکی از بازی‌های در حال ساخت توسط شرکت کپکام است که اولین بار در رویداد پلی‌استیشن در ژوئن سال گذشته‌ی میلادی رونمایی شد؛ یک اثر علمی تخیلی که تریلر رونمایی‌اش مخاطب را تا حدی به یاد عنوان Death Stranding می‌اندازد.

این اثر که اولین آی‌پی جدید شرکت کپکام از سال ۲۰۱۲ تا به حال به حساب می‌آید، موقع رونمایی برای انتشار در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده بود، اما امروز کپکام از تاخیر در انتشار بازی Pragmata خبر داد. کپکام این خبر را در حساب توییتر رسمی بازی اعلام کرد.

یک به‌روزرسانی برای Pragmata:

تیم ما به سختی در حال کار روی پروژه است، اما برای اطمینان از این‌که (بازی) یک تجربه‌ی فراموش‌نشدنی خواهد شد، ما تصمیم گرفتیم تا پنجره‌ی زمانی انتشار را به سال ۲۰۲۳ موکول کنیم. در عین حال ما یک آرت‌ورک تازه داریم تا با شما به اشتراک بگذاریم. از شما برای صبرتان سپاس‌گزاریم.

پوستر جدید بازی Pragmata

عنوان «پراگماتا» طبق وعده‌های کپکام، یک اثر کاملا نسل بعدی خواهد بود که از جدیدترین تکنولوژی‌ها مثل ری‌تریسینگ بهره خواهد برد. این بازی همچنین دنیایی متفاوت را در بستر علمی تخیلی به نمایش خواهد گذاشت که نمونه‌اش قبل دیده نشده است.

حالا و طبق اعلام این ناشر ژاپنی، بازی Pragmata سال ۲۰۲۳ میلادی برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

این تنها خبر تاخیری نیست که طی هفته به دست‌مان رسیده است. شرکت Deep Silver و استودیوی Volition هم دیروز از تاخیر چند ماهه در انتشار جدیدترین نسخه از سری Saints Row خبر دادند. حتی مدتی پیش شرکت Valve هم اعلام کرد که کنسول دستی Steam Deck را چند ماه دیرتر از زمان قبلی به بازار عرضه خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.