تاریخ برگزاری رویداد جدید پلی استیشن مشخص شد

شرکت سونی به طور رسمی تاریخ برگزاری رویداد بزرگ جدید خود با محوریت بازی های جدید پلی استیشن را اعلام کرد.

 

پس از غیبت در رویدادهای مهمی چون E3 2021 و Gamescom 2021 شرکت سونی دیشب اعلام کرد که در هفته‌ی آینده، رویداد جدید خود را با محوریت نمایش عناوین جدید برای کنسول PS5 برگزار خواهد کرد.

این اولین رویداد بزرگ پلی استیشن در یک سال گذشته محسوب می‌شود. آخرین رویداد بزرگ که در سپتامبر سال میلادی گذشته برگزار شد، به رونمایی از قیمت و تاریخ انتشار PS5 و همچنین نمایش عناوین جدید آن اختصاص داشت.

البته طی یک سال گذشته، لایواستریم‌های کوچکی را با نام State of Play برگزار کرده که میزبان نمایش‌ها و اخبار مختلف از عناوین انحصاری و همچنین ترد پارتی پلی استیشن بودند.

این رویداد جدید که به عنوان PlayStation Showcase شناخته می‌شود، ساعت ۰۰:۳۰ روز ۱۹ شهریور به وقت تهران برگزار خواهد شد و ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید. این رویداد میزبان نمایش عناوینی خواهد بود که در تعطیلات انتهای سال جاری میلادی و همچنین سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد.

علاوه بر آثار ساخته شده توسط استودیوهای داخلی پلی استیشن، عناوینی از شرکت‌های دیگر هم در این رویداد حضور خواهند داشت. لازم به ذکر است که تمام بازی‌های حاضر در رویداد برای PS5 منتشر خواهد شد. همچنین هیچ خبری از هدست واقعیت مجازی PSVR2 و بازی‌های آن در این مراسم نخواهد بود.

پس از اعلام رسمی سونی، شایعات و حدس و گمان‌های متعددی درباره‌ی آثار حاضر در شوکیس پلی استیشن دست به دست شده است. برای مثال موسس پادکست Xbox Era خبر از نمایش جدید نسخه‌ی جدید سری God of War در این رویداد داده است. اندی رابینسون خبرنگار سایت VGC هم در توییتر گفته که قرار است شاهد رونمایی‌های بسیار هیجان‌انگیزی در این شوکیس باشیم.

شما مشتاق رونمایی از چه عنوانی در رویداد PlayStation Showcase هستید؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.