با بازی های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ژانویه 2022 آشنا شوید

شرکت سونی بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس در ماه ژانویه 2022 میلادی را مشخص کرد.

 

طبق عادت همیشه و به فاصله‌ی چند روز تا شروع اولین ماه از سال 2022 میلادی، شرکت سونی فهرست بازی های رایگان سرویس PS Plus برای ژانویه را اعلام کرده است.

مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس با دریافت این سه بازی طی ماه ژانویه 2022 آن‌ها را برای همیشه در اکانت‌تان نگه خواهند داشت. این سه عنوان شامل Persona 5 Strikers و Dirt 5 و Deep Rock Galactic می‌شود.

بازی های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ژانویه 2022

بازی Persona 5 Strikers ادامه‌ای بر قسمت پنجم از سری «پرسونا» است که البته در سبکی متفاوت از این سری جریان و گیم‌پلی‌اش بیشتر به سری Dynasty Warriors شباهت دارد و استودیوی سازنده‌ی همان فرنچایز یعنی Omega Force آن را ساخته است.

اثر بعدی یعنی قسمت پنجم از سری Dirt یکی از بهترین گزینه‌های فعلی برای علاقه‌مندان به بازی‌های رانندگی روی کنسول‌های پلی‌استیشن محسوب می‌شود و حداقل تا زمان بازی Gran Turismo 7 می‌تواند آن‌ها را سرگرم کند.

بازی سوم با نام Deep Rock Galactic یک اثر کاملا جدید برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن خواهد بود، چرا که هنوز روی این پلتفرم‌ها در دسترس قرار ندارد و از روز چهارم ژانویه و همزمان با قرار گرفتن در پلی‌استیشن پلاس، روی PS4 و PS5 منتشر خواهد شد.

این بازی یک اثر تیراندازی اول شخص کوآپ محور است و شما در قالب یک گروه چهار نفره که هر کدام نماینده‌ی یک کلاس هستند، باید راه خود را در معادن و غارهای زیرزمینی پیدا کنید و از حمله‌ی موج دشمنان در امان بمانید. بازی Deep Rock Galactic سال ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد و قبل از آن هم دو سال در استیم در فاز Early Access قرار داشت.

هر سه بازی ذکر شده از تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۴ دی ۱۴۰۰) به صورت رایگان برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار خواهند گرفت. شما در این پنج روز باقی‌مانده فرصت دارید تا سه بازی Mortal Shell و Godfall: Challenger Edition و Lego DC Super-Villains را از PS Plus دریافت کنید.

 

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.