با بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now در اکتبر ۲۰۲۱ آشنا شوید

طبق روند همیشگی ماه‌های اخیر، باز هم شاهد مشخص شدن بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now زودتر از موعد تعیین شده هستیم.

 

دیگر داریم به این موضوع عادت می‌کنیم که بازی‌های جدید دو سرویس PS Plus و PS Now زودتر از زمانی که باید مشخص شوند. حالا چند کاربر در سایت ردیت ادعا کرده‌اند که فهرست بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now برای اکتبر ۲۰۲۱ را دیده‌اند.

بازی های PS Now در اکتبر ۲۰۲۱

همان طور که در تصویر بالا هم دیده می‌شود، بازی The Last of Us Part 2 یکی از عناوینی خواهد بود که در ماه جاری، به سرویس استریم بازی پلی‌استیشن اضافه خواهد شد. دیگر بازی‌های حاضر شامل Fallout 76 و Desperados 3 و Final Fantasy VII Remastered می‌شود (توجه کنید که مورد آخر ریمیک قسمت هفتم «فاینال فانتزی» نیست و ریمستر نسخه‌ی اوریجینال است).

سرویس اشتراکی PS Now به کاربران کنسول‌های PS4 و PS5 امکان تجربه‌ی بیش از ۷۰۰ بازی از نسل‌های مختلف پلی‌استیشن را در قالب استریم آن‌ها می‌دهد. البته امکان دانلود مستقیم بازی‌های PS4 هم وجود دارد که تعداد آن‌ها به بیش از ۳۰۰ بازی می‌رسد. این سرویس علاوه بر نسل‌های چهارم و پنجم پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی هم در دسترس است.

در ماه میلادی گذشته شاهد اضافه شدن بازی‌های Tekken 7 و Killing Floor 2 و Windbound و Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition و همچنین Moonlighter بودیم.

شرکت سونی طی سال‌های اخیر تلاش‌هایی کرده تا ارزش این سرویس و همچنین اشتراک PS Plus را برای کاربرانش افزایش دهد؛ اقدامی که شاید بتوان آن را روش مقابله‌ی سونی با سرویس ایکس‌باکس گیم پس دانست.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.