یک باگ در بازی Outriders تمام لوت شما را نابود می‌کند

حتی پچ جدیدی که سازندگان بازی Outriders برای آن منتشر کردند هم جلوی یکی از دردسرسازترین باگ های آن را نمی‌گیرد.

 

تقریبا دو هفته‌ی پیش بود که بازی Outriders در دسترس قرار گرفت و از آن زمان بازخوردهای بسیار متفاوتی دریافت کرده است؛ بسیاری آن را یک بازی متوسط با روند خسته‌کننده و لوت ضعیف می‌دانند و برخی دیگر، دقیقا نظر برعکس دارند و ادعا می‌کنند مکانیک تیراندازی، لوت و المان‌های نقش‌آفرینی بازی بسیار سرگرم‌کننده و یکی از بهترین‌ها در سبک خود است.

با وجود این تفاوت پررنگ نظرات اما به نظر می‌رسد مخاطبان زیادی طی این دوازده روز جذب بازی شده باشند؛ اتفاقی که باعث بروز مشکلات بسیاری در سرورهای Outriders طی چند روز اول عرضه شد و بازیکنان هنوز هم با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند.

استودیوی لهستانی People Can Fly سازنده‌ی بازی Outriders اعلام کرده که در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی حل این مشکلات و رفع انواع باگ که در آن وجود گذاشته و حتی یک آیتم باارزش به عنوان عذرخواهی به تمام بازیکنان اعطا می‌کند.

بر همین اساس، بازی ابتدای هفته یک پچ بزرگ دریافت کرد که مشکلات متعددی را رفع می‌کند، اما در این بین یک باگ مهم باقی مانده که برای بازیکنان بسیار دردسرساز است.

این باگ باعث می‌شود تا بخشی یا تمام ذخیره‌ی کوله‌پشتی شما از بین برود و در نتیجه، ساعت‌ها زحمتی که برای پیدا کردن لوت‌ها و آیتم‌ها با ارزش بالا کشیده‌اید نقش بر آب شود.

خبر بد این‌که در پچ جدید نه تنها این باگ رفع نشده، بلکه تاثیر مخرب‌تری نسبت به قبل بر جای می‌گذارد. کاربران بسیاری در سایت ردیت تصاویری منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد پس از ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت، تمام آیتم‌هایشان ناپدید شده و حتی با بارگذاری یک فایل ذخیره از قبل هم نمی‌توان آن‌ها را بازیابی کرد.

استودیوی People Can Fly در واکنش به این موارد اعلام کرده از این مشکل آگاه و به خاطر باقی ماندن آن از مخاطبان خود عذرخواهی کرده است. در حال حاضر این تیم علاوه بر رفع کامل باگ، دنبال راهی‌ست تا تمام روندهای پاک شده را بازیابی کند.

بازی Outriders هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و گوگل استیدیا موجود است. کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس می‌توانند این عنوان را از طریق سرویس گیم پس تجربه کنند.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.