احتمال کاهش دائمی قیمت نینتندو سوییچ در اروپا وجود دارد

سایت VGC به نقل از منابع مختلف ادعا کرده که شرکت نینتندو قصد دارد تا قیمت کنسول سوییچ را در اروپا به طور دائمی کاهش دهد.

 

کنسول هایبریدی Nintendo Switch با وجود در قدرت بسیار عقب‌تر از کنسول‌های نسل نهم دو شرکت مایکروسافت و سونی است، اما به لطف بازی‌های متنوع و بسیار جذاب و همچنین قیمت ۳۰۰ دلار، هنوز با قدرت به فروش ادامه می‌دهد. البته پس از عرضه‌ی کنسول Xbox Series S با همان قیمت ۳۰۰ دلار، افراد بسیاری معتقدند که شاید سوییچ دیگر به همین اندازه ارزش نداشته باشد.

حال طبق گزارش‌های تازه‌ای، احتمالا شرکت نینتندو قیمت نسخه‌ی استاندارد سوییچ را کاهش خواهد داد تا همین یک بهانه هم وجود نداشته باشد. این ادعا را ابتدا خرده‌فروشی اسپانیایی و معتبر Nintend’Alerts در توییتر مطرح کرده بود، اما حالا شعبه‌ی اسپانیای سایت Gamereactor هم آن را تایید می‌کند.

در حال حاضر کنسول سوییچ در اروپا با قیمت ۳۳۰ یورو به فروش می‌رسد، اما این منابع می‌گویند که از فردا، این قیمت به ۲۷۰ یورو کاهش خواهد یافت. در صورت درست بودن خبر، شرکت نینتندو فردا آن را به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

سایت VGC هم به طور جداگانه از منابع خود در انگلستان هم نقل کرده که آن‌ها شواهدی را مبنی بر کاهش دائمی قیمت سوییچ مشاهده کرده‌اند. در عین حال باید اشاره کرد که این کاهش قیمت تنها شامل حال نسخه‌ی استاندارد است و نسخه‌ی Lite کاهش قیمتی نخواهد داشت.

شرکت نینتندو هنوز به این گزارش‌ها واکنش رسمی نشان نداده، اما طی روزهای آینده باید منتظر باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.