مدل جدید نینتندو سوییچ با پسوند OLED رونمایی شد

شرکت نینتندو دیروز در حرکتی غیرمنتظره از مدل جدید کنسول سوییچ با پسوند OLED رونمایی کرد.

 

ماه‌ها بود که شایعات یک مدل جدید از کنسول Nintendo Switch سر زبان‌ها می‌چرخید. این شایعات ادعا داشتند که این مدل جدید با پسوند Pro عرضه خواهد شد و سخت‌افزار قوی‌تری نسبت به نسخه‌ی معمولی خواهد داشت.

دیروز اما نینتندو به طور غیرمنتظره و در قالب خبر این مدل جدید را رونمایی کرد، اما بر خلاف انتظارات خبری از نسخه‌ی پرو نیست و مدل جدید نینتندو سوییچ با پسوند OLED شناخته می‌شود.

این مدل جدید صفحه نمایشی بزرگ‌تر از نوع OLED دارد که اندازه‌اش به ۷ اینچ افزایش یافته است. این دستگاه همچنان مشابه مدل اصلی، تصویر را در حالت دستی با وضوح 720p و در حالت خانگی یا Docked با وضوح 1080p نمایش می‌دهد.

نینتندو اعلام کرده که قدرت سخت‌افزاری این مدل هیچ فرقی با نسخه‌ی اولیه نخواهد داشت و تنها حافظه‌ی داخلی آن از ۳۲ به ۶۴ گیگابایت افزایش پیدا کرده است. این مدل همچنین صدا را نسبت به نسخه‌ی اصلی با کیفیت بهتری پخش خواهد کرد. در کنار مدل OLED یک پایه‌ نگهدارنده جدید هم برای کنسول رونمایی شد که اندازه‌ی آن قابل تنظیم است و با مدل اولیه‌ی سوییچ هم سازگاری دارد.

کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 1

کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 2 کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 6 کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 4کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 5 کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 3کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED تصویر 7

داک مدل OLED یک پیشرفت نسبت به نسخه‌ی اصلی دارد که آن، اضافه شدن یک پورت LAN استبا وجود افزایش اندازه‌ی صفحه نمایش، وزن کنسول هم مقداری بیشتر شده است.

شرکت نینتندو عنوان کرد که این داک جدید قرار است به صورت جداگانه هم در دسترس قرار بگیرد تا دارندگان مدل اولیه هم از اتصال LAN بهره‌مند باشند. این قضیه احتمالا برای پایه نگهدارنده جدید هم صدق خواهد کرد.

مدل OLED کنسول Nintendo Switch در تاریخ ۸ اکتبر (۱۶ مهر)‌ امسال با قیمت ۳۵۰ دلار و در دو طرح رنگی سفید و قرمز/ آبی روانه‌ی بازار خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.