احتمال رونمایی نسخه‌ی جدید فاینال فانتزی در E3 2021 وجود دارد

یک اینسایدر به‌تازگی ادعا کرده که نسخه‌ای جدید از سری مشهور فاینال فانتزی در رویداد E3 2021 رونمایی خواهد شد.

 

اینسایدری با لقب Navtra که سابقه‌ی خوبی در انتشار اطلاعات درباره‌ی شرکت Square Enix و بازی‌هایش دارد، ادعا کرده که این ناشر ژاپنی قصد دارد در رویداد E3 2021 از یک نسخه‌ی کاملا جدید در سری فاینال فانتزی رونمایی کند.

این اینسایدر پیش از این، اطلاعاتی از قسمت شانزدهم این سری که در رویداد اینترنتی PlayStation Showcase 2020 از آن رونمایی شد ارائه داده بود. او همچنین اولین کسی بود که وجود محتوای اختصاصی بازی Marvel’s Avengers برای کنسول PS5 را علنی کرد.

او همچنین ادعا کرده که این نسخه هم در انحصار پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد داشت، البته مشخص نشد که این انحصار ثابت یا زمانی است.

با احتساب این اثر، اسکوئر اینکس در حال حاضر روی چهار پروژه‌ی مختلف بر اساس سری Final Fantasy کار می‌کند؛ قسمت شانزدهم که احتمال زیاد در E3 امسال نمایش تازه خواهد داشت، بخش بعدی از ریمیک قسمت هفتم و بسته‌ی الحاقی Endwalker برای قسمت چهارم که پایانی برای حماسه‌ی کنونی این عنوان خواهد بود و پس از آن، داستانی جدید آغاز خواهد شد.

دو شرکت اسکوئر اینکس و سونی ظاهرا برای نسل نهم همکاری‌های زیادی با هم دارند. هم Final Fantasy XVI و هم Final Fantasy VII Remake در حال حاضر، انحصاری پلی‌استیشن محسوب می‌شوند.

دیگر بازی در حال ساخت این شرکت با نام Forspoken هم به جز PS5 تنها برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت و فعلا انحصاری کنسولی به حساب می‌آید. اخبار مختلف هم حاکی از آن است که این انحصار تا دو سال پس از انتشار ادامه خواهد داشت.

شرکت Square Enix تنها ناشر بزرگی نیست که در E3 2021 حضور پیدا می‌کند؛ شرکت‌های دیگری چون مایکروسافت، نینتندو، یوبی‌سافت، Take-Two Interactive و سگا هم تا به حال حضور خود را در مهم‌ترین اتفاق صنعت بازی‌های ویدیویی تایید کرده‌اند. رویداد امسال از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد در جریان خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.