استودیوی Naughty Dog روی یک بازی چندنفره کار می‌کند

آگهی تازه ثبت شده توسط استودیوی Naughty Dog نشان می‌دهد که اعضای این تیم روی یک بازی چندنفره کار می‌کنند.

 

استودیوی مشهور ناتی داگ طی بیش از ۳۶ فعالیت در صنعت بازی‌های ویدیویی، بیش از هر چیز با خلق سه سری Crash Bandicoot و Uncharted و The Last of Us شناخته شده است.

ناتی داگ به لطف این سه فرنچایز، حالا به عنوان یکی از بهترین و ماهرترین استودیوهای بازی‌سازی دنیا شناخته می‌شود که همواره در زمینه‌ی داستان‌گویی و خلق سکانس‌های ماندگار زبانزد است.

این استودیو پیش از این برای قسمت‌های مختلف آنچارتد و TLOU بخش چندنفره هم ساخته بود که لحظات سرگرم‌کننده‌ای را برای مخاطبان خود خلق می‌کردند، اما حالا به نظر می‌رسد که استودیوی Naughty Dog می‌خواهد برای اولین بار به طور کامل روی ساخت یک بازی چندنفره تمرکز کند.

استودیوی ناتی داگ به تازگی در سایت خود، دو آگهی برای استخدام طراح مرحله و اسکریپتر گیم‌پلی ثبت کرده که قرار است روی یک بازی چندنفره کار کنند. نکته‌ی مهم این است که در متن این آگهی‌ها، عبارت «اولین بازی چندنفره جداگانه‌ی استودیو» به چشم می‌خورد.

این یعنی که بازی مورد نظر قرار نیست بخشی از یک عنوان دیگر باشد و در قالب یک محصول جداگانه و کامل منتشر خواهد شد. پیش از این ناتی داگ اعلام کرده بود که روی یک بخش چندنفره برای The Last of Us Part 2 کار می‌کند که با پسوند Factions شناخته می‌شود.

احتمالا این اثر در حال توسعه و Factions یکی باشند و سونی و ناتی داگ تصمیم گرفته‌اند تا آن را در قالب یک محصول جدا عرضه کنند.

این البته تنها پروژه‌ای نیست که توسط Naughty Dog مراحل ساخت خود را طی می‌کند. این استودیو در حال حاضر مشغول ساخت یک بازی داستانی تازه است. برخی ادعاها نشان می‌دهد که این اثر، یک بازی کاملا جدید در سبک اکشن ماجرایی خواهد بود و شاید زاویه دید آن اول شخص باشد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.